Skocz do zawartości

Bitwa 3d: Piękne jest tylko wnętrze


Sisio

Rekomendowane odpowiedzi

Czasem coś jest tak piękne, że musimy się dowiedzieć, czemu takie właśnie jest. Skąd się bierze piękno? Niektórzy mają na tyle dużo samozaparcia, by chcieć to sprawdzić. Dość samozaparcia miała postać, która na koncepcie trzyma żyletkę. Natomiast wróżka z rodzaju dzwoneczkowatych nie miała dość sprytu.

 

Na koncepcie nie udało mi się oddać ogromu przerażenia, jakie będzie się malowało na twarzy małego, skrzydlatego stworzenia złapanego w pułapkę na myszy. Wyrazu twarzy nie poprawią na pewno pinezki szpilujące drobne ręce do stołu. Całość zostanie delikatnie oświetlona przez biurkową lampkę.

 

Takie coś mi się przyśniło.

 

Cóż, moja pierwsza bitwa...życzę powodzenia wszystkim uczestnikom...w tym również sobie, hehe.

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Chryste panie, taki ładny temat a wy taką makabrę sprzedawać chcecie??? Nie zapominaj że praca która będzie zbyt brutalna w oczywisty sposób będzie łamała regulamin forum. Niech się wypowiedzą modzi, ale imho tutaj bywa troche osób poniżej lat 18...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, scena generalnie będzie przedstawiać moment 'tuż przed', zatem...najwyżej minimalna ilość krwi :) Ew. mogę zastąpić pinezki czymś w rodzaju żyłki...ale to już faktycznie pytanie do modów - czy przedstawiony przeze mnie koncept jest zbyt brutalny?

 

Co do ładności tematu...kwestia gustu. Małe nie zawsze jest piękne, a rzeczywistość rzadko bywa cukierkowa. Poza tym mam awersję do wszelkiego rodzaju słodkości.

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ładności tematu...kwestia gustu. Małe nie zawsze jest piękne, a rzeczywistość rzadko bywa cukierkowa. Poza tym mam awersję do wszelkiego rodzaju słodkości.

 

S.

 

Oczywiście że tak. Tylko jakoś mam ostatnimi czasy dość tej całej brutalnej kupy na lewo i prawo, stąd moje uprzedzenie do tematu. Piękno nie musi a nawet nie powinno być cukierkowe, co imho nie oznacza że ma być brutalne lub hiperrealistyczne. Tak czy inaczej życzę powodzenia. Moja uwaga miała jedynie na celu oszczędzić Ci pracy która mogłaby zostać zakwestionowana. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hynol - w razie czego - nie mam Ci absolutnie za złe, że zwróciłeś mi uwagę na możliwość nie spodobania się tematu modom, bo w ogóle o tym nie pomyślałem. A tak, na wszelki wypadek, lepiej się upewnić.

 

Co do brutalności, to prawie zupełnie nie oglądam tv i żyję w dość spokojnej okolicy, dlatego czasem, może właśnie dlatego, że nie mam z tym na co dzień styczności, potrzebuję kontaktu z brutalnością i obrzydlistwami...taka forma masochizmu.

 

Gwoli ścisłości - ta scena nie będzie piękna (i wcale nie chcę, by taka była), mój pomysł to tylko taka wykręcona wariacja na temat tematu.

chveti - zerknij na rysuneczek koncepcyjny - dręczone stworzenie jest jak najbardziej "MAŁE".

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do brutalności, to prawie zupełnie nie oglądam tv i żyję w dość spokojnej okolicy, dlatego czasem, może właśnie dlatego, że nie mam z tym na co dzień styczności, potrzebuję kontaktu z brutalnością i obrzydlistwami...taka forma masochizmu.

 

 

dobre... to moze zapisz sie na vale tudo, krav mage czy cos, jakies walki w klatkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Takie coś mi się przyśniło."

 

moze odstaw to ziolo na jakis czas :) ciezko mi sie ustosunkowac do brutalnosci, wszystko zalezy jak to rozwiazesz podczas realizacji. Na pewno musisz uwazac zeby nie przegiac. powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krwiii , bedzie praca sie wyróżniać przynajmniej :) Piękno jest złem samym w sobie bo piękne to znaczy lepsze ?? A jak lepsze to rodzi się pytanie dlaczego ??

A jak dlaczego to czy ja też mogę mieć te piękno = Wojny , zdrada itd.

 

Cykl myślowy = przyczynowo-cepowo ;)

 

Topic mode on = powodzenia i rob swoje. Wazne jest ze masz wizje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim, którym spodobała się moja idea - dzięki Wam wiem, że nie jestem jedynym strasznofilem na tym świecie.

 

Chwilowo robię prezent urodzinowy dla żony, zatem jeszcze przez jakieś 2 tygodnie nie zrobię nic w temacie bitwy, jednak po tym czasie zabieram się ostro do pracy - Zbrush czeka ;)

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności