Skocz do zawartości

NFS, CMR, TOCA, SBK, etc. - rozprawa o wyścigach...


Loozack

Rekomendowane odpowiedzi

Hello !!

 

ostatnio bardzo popularna stała się gra Need for Speed Underground, więc chciałbym, żeby ci, którzy ją mają zamieszczali tu jakieś ciekawe screeny (do ich robienia polecam program Hyper Snap), zarówno z samej jazdy jak i z \"garażu\" :)

 

co by to jakoś rozkręcić zamieszczam moją furę :D

 

nfsuh1.jpg

 

nfsuh2.jpg

 

nie lubię tysiąca nalepek a więc wygląda raczej \"czysto\" :) a dlaczego Honda S2000 to chyba wszyscy wiedzą ;)

 

czekam na wasze screeny !! mam nadzieję, że temat się rozkręci :)

 

pozdrawiam [piwo]

 

EDIT

 

jako że wątek się trochę \"rozkraczył\" ;) to zmieniam temat (poczatkowo brzmiał \"NFS: Underground - Showroom\"), bo jednak ograniczanie dyskusji do jednego tytułu był chyba źle trafiony, a więc zamieszczajcie tu swoje poglądy, screeny, itp. dotyczące wszelkich wyścigów od gokartów po Formułe 1 :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 141
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Imo tak troche off topic ale mam pytanie czy

szalejecie na klawiaturce, dżoju czy kierownicy ?;]

I jak macie biegi: manual/auto ?

Osobiscie pykam na kierownicy i manualu i musze

powiedziec ze wiekszej przyjemnosci sie z tej gry juz

nie wycisnie ! :]Bardzo polecam taka gre. Po prostu miodzio.

No ale chyba tacy \"samochodziarze\" jak Batou, Loozack czy Sikham cos o tym wiedzą:]:P:o:d:) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda mi kase na kierownice :)

jak bede chciał poszaleć to kluczyki wisza w korytzrzu

do maszyny w garażu

 

bardzo mi sie podoba w tej grze motyw z tym jak sie przed startem nos naciśnie :) prawdziwy Skyline z 2 fast 2 furious :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolę Live for speed`a, ale nfs:u też jest niezły. LFS to hardcorowa symulacja, czego nie można powiedzieć o nfs:u. Gram na klawiaturze z wyłączoną kontrolę trakcji (czy coś w tym stylu).

 

ps. Kocham auta z lat 60-90 (oczywiście nie wszystkie) i świecące ufo-samochody z nfs niezbyt mi pasują. Ale gierka wciąga.

Czemu wszyscy na mnie mówią samochodziarz?? Ja nie odróżniam nawet 95% jeżdżących aktualnie po drogach aut. Może, dlatego, że wszystkie wyglądają tak samo :P.

Człowiek ma w galerii 2 samochody (2,5) i już na niego samochodziarz wołają. Czemu nikt nie widzi innych moich grafik. Są aż tak kiepskie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jeżdżę na klawierce niestety :| jak miałem PSXa kiedyś to specjalnie do gry TOCA 2 dokupiłem kierownicę :D maniak byłem :) ale PlayStation razem z kierownicą znalazły nowego właściciela, a mnie na kierownicę do PC narazie nie stać :( za to mam joya :D tyle, że jest u kumpla... bo mi popsuł i ma naprawić :] za bardzo wczuł się w grze Live for Speed jak kręcił bączki (maxymalne skręcenie joya w lewo mu nie wystarczyło, musiał go dobić tak, że aż się coś zjebało :D)

a wracając do NFSa to gram cały czas na poziomie hard, chociaż już raz chciałem zmienić na medium (wyścig 72/111 :]) ale się powstrzymałem i kiedyś to może przejdę :D

 

Batou, mimo, że taki tuning ci za bardzo nie podchodzi, to te twoje auta z NFSa bardzo przypadły mi do gustu :) to jest właśnie to co lubię :D czekam na kolejne wersje !!

 

trzymajcie się motomaniacy [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem ale NFS zawsze kojarzył mie się z typowo arcadową gireką poprostu fajna grafa ale całkowite brak realistyki jazdy!! Jednim slowem wolę CMR :), a grafa wcale nie gorsza no i te szutry czasami brak przyczepnosci az mili się jeździ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzyku, zgadzam się z tobą :) ale jednak NFSU mnie wciągnął jak cholera :D a jeżeli chodzi o gry firmy Codemasters to grałem chyba we wszystkie ich ścigałki :) no prawie, bo CMR 3 mnie ominął :( ale TOCA rządzi, zwłaszcza ta najnowsza :)

 

a jak już się taki off-topic zrobił to podaję adres stronki, którą każdy szanujący się fan ścigałek powinien znać :) zajżyjcie a sami zobaczycie dlaczego :D

 

http://www.bhmotorsports.com/

 

moto-heaven ;)

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Race Driver poszedł według mnie za bardzo w arcade. Ta gra powinna być symulacją! Może 2 będzie lepsza. Chociaż widząc po screnach będzie można się tu ścigać od mini aż po tiry (omg). Cienko widzę ten realizm. W trójce dojdą pewnie nadźwiękowe potwory, oraz gigantyczne wywrotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w Rollcage !! Jak przypominam sobie tą gierkę to aż łezka w oku się kręci. Pamiętam, że grałem w to z kumplem z podstawówki na split screenie przez 3 lata, a i tak nigdy nie nauczyłem się tam jeździć (bo się po prostu nie dało). Do dziś pamiętam te pędzące 600 km/h potwory, rujnujące wszystko, co stało im na drodze. Ta gra miała takiego POWER`a że aż wciskało w fotel. Kiedy robiło się unik przed 5 rakietami oraz spadającym na głowę budynkiem, przy włączonym dopalaczu na 100 metrów przed metą to aż (za przeproszeniem) w majtki można było zrobić. Albo te jazdy w tunelach i skoki na 1000 m w górę. Albo te walące się miasto na horyzoncie, kiedy to mój kumpel przez pomyłkę wpadł w poślizg i strącił jeden z filarów budynku. Ta gra to niebyły wyścigi. To była istna apokalipsa. Ja nie mogę, aż sobie normalnie zainstaluję tą gierkę. Tylko gdzie ja miałem ten telefon do Łukasza??

 

Ps. Sorry, że zaśmiecam wam topic o symulatorach jakąś bezmyślną zręcznościuwką, ale nie mogłem się powstrzymać.

 

W mojej galerii jest jedna praca dedykowana właśnie tej grze [lol2].

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sie trafil swietny temat wyscigow!

Ja oczywiscie z NFS Underground - niebywale odprezajaca, super-mega powalajaca gierka. Takiego hitu nie widzialem od czasu NFS 1 i 2 (moich najlepszych jak dotad).

Widze ze koledzy to niezli wymiatacze! Ja na razie mam 2gi stopien reputacji:) a jezdze bardzo wdzieczna Mazda MX-5, ktora niebywale dobrze trzyma sie drogi i doskonale wchodzi w zakrety...

 

Jeszcze pytanie: po co jest tyle \"layerow\" tych wszystkich Vinylow ? 1, 2, 3, 4 - naklejaja sie jedne na drugie, czy to w czyms pomaga osiagom auta czy ma byc tylko upiekniaczem?

 

pozdr

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batou, jaja se robisz ?? myślisz, że Rollcagem zaśmiecasz topic ???? człowieku, ja się cieszę, że mi o tym przypomniałeś :D ja tą grę kochałem choćby za samą ścieżkę dźwiękową (Fatboy Slim - Love Island, mój hymn :)), aż sobie muszę to załatwić :D a propo futurystycznych wyścigów... kto grał w serię Wipeout ?? też firmy Psygnosis, też mega-hicior i też super ścieżka dźwiękowa (Wip3out -> DJ Sasha - Expander :)), szkoda, że nie mam PlayStation 2 bo bym sobie pograł w Wipeout Fusion :(

a co do tego, że Race Driver przechodzi w arcade to masz rację... najwierniejszą symulacją była TOCA 2, gdzie bez kierownicy nie dało się jeździć (dlatego ją wtedy kupiłem :)), wystarczyło jednym kołem wjechać na trawę i już można było zacząć się modlić :) teraz zamiast realizmu producenci wyścigówek raczą nas dobrą grafiką i ogólną efektownością (co by gra lepiej wyglądała na screenach :]), jak choćby odpadające części w TOCA Race Driver...

a z Need for Speedów najbardziej przypadł mi do gustu NFS: Hot Pursit na PSXa (pamiętam godziny grania w trybie 2 Players, chlip... aż łezka się w oku kręci), kolejne części już nie były tak innowacyjne...

 

MareG, te layery są po to, że ten czwarty będzie na spodzie a pierwszy na wierzchu, a służy to tylko poprawie (pogorszeniu ;)) wyglądu, gdyż w żaden sposób nie wpływa na samą jazdę :)

 

uff, ale się rozpisałem... o wyścigach mogę gadać/pisać bez końca :D

 

trzymajcie się [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze niezła dyskusja :)

 

to ja napisze teraz co sądze o gierkach niekrórych ;)

Nfs:u - niby ładnie pieknie ale tuning jako taki już kiedyś był może nia na ta skale ale był :) model jazdy jest jaki jest :(

ale najwiekszym bezsensem są te niby pieniądze \"style points\" jest ich za dużo i niewiadomo co z nimi robić :|

niewiem czemi Ea nie zrobiła wyścigów w mieście :( jazda za kase z jakimiś ziomalami spotykanymi na mieście to by wydłużyło gre bo ile mozja jeździć jakieś okrążenia :|

 

Colin - jak to colin nic specjalnego samochód prowadzi sie jak na wózku obrotowym ale zaleta jest że ma nawet ładną grafike

 

Toca - to chyba najlepsza dlamnie gierka samochodowa na Pc są świetne zniszczenia fajna grafika jednak model jazdy niejest za ciekawy :(

 

najpiekniejszą gierka w jaką miałem okazje grać ( i dalej to robie jak znajde wolny czas) jest Gt3 to co japończyki osiągneli w tej gierce to klasa sama w sobie z neicierpliwością czekam na 4 częśc :) tylko szkoda ze pewnie znowu skończy sie na obiecywaniu zniszczeń :(

 

ps. jak macie kierownice to polecam Nascar racing ( nie thunder) moze to nieciągnie ludzi ale ja uwielbiam sobie czasem ustawić sobie te 300 okrążeń i na 280 mieć awarie silnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sikham : Nfs to 100% arcade i myślę, że pod tym kątem należy go rozpatrywać. Model jazdy jest według mnie bardzo dobry, chociaż z realizmem niema nic wspólnego. Tuning też wydaje mi się bardzo przyjemnie zrobiony. Oczywiście nie jestem takim maniakiem przeróbek jak Ty, także moje oczekiwania pod tym względem są z 5 razy mniejsze. Furę da się modernizować na 100 sposobów i to jest fajne.

Brakuje mi tu jedynie trzech rzeczy:

otwartego miasta, policji i amerykańskich musculecar do modyfikowania.

Reszta jest jak najbardziej ok i w rankingu nfs zajmuje 2 miejsce razem z 5 (porshe). Pierwsze to oczywiście nfs1 a trzecie to hotpursuit (za pościgi z policją na splitscreenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w NFS:u najbardziej niesamowite wrazenie jest gdy czlowiek ma okazje sprawdzic szybkosc swojej reakcji np w sytuacji: grzejesz dwupasmowka (np. ten dlugi odcinek przed dokami) wyprzedzasz jakiegos powolniaka i nagle na skrzyzowaniu wyjezdza z prawej cholerny samochod lodziarza - heh 98% ze nie uda sie uniknac kolozji. To jest naprawde niesamowice przezycie - nagle JEBUT! zdajesz sobie sprawe ze juz jestes trupem, bezwladnym kadłubem i kawałem mięsa!!! WOW superczad - naciskasz R i dalej jazda :D

Poza tym w wyscigach DRAG to dopiero sie dzieje - tam wypadki potrafia byc jeszcze bardziej spektakularne np. ta trasa gdzie na koncu trzeba ominac lub przeskoczyc pociag...

Po prostu powiedziec trzeba jasno - wypadki w tej grze to perfekcyjnie wykonana symulacja dynamiki, kto nie widzial - powinien to zobaczyc i doswiadczyc.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Nascara kiedyś trochę pograłem (demo) ale to nie dla mnie... zajebiste wypadki są w Superbike 2001, po prostu poezja :D nieraz ryczałem ze śmiechu, jak prułem motocyklem na prostej, aż tu nagle się okazuje, że przede mną była kraksa i jak się nie wpier... w te wszystkie motory :D motocykl leci w jedną stronę a kierowca w drugą, no a potem trzeba do motoru dobiec :) a zanim się dobiegnie to ktoś może jeszcze o nas zachaczyć rozpędzoną machiną :D oczywiście ja nie jestem wtedy dłużny i jak widzę, jak poboczem sobie popierdziela jakiś koleś szukający swoich dwóch kółek, to chętnie mu pokazuję bieżnik z bliska... przy prędkości 200km/h, hehe :D ta gra rządzi i tyle :) poszukam jakichś screenów, bo chyba robiłem jak grałem [hmmm]

 

zdrówko [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, moje poczatki z Road Rashem zaczęły się jeszcze na Amidze (Road Rash 2) :), potem PSX (Road Rash: Jailbreak), a na PCa to nawet nie wiem, czy jakiś nowy wyszedł...

 

[piwo]

 

P.S. kurde, jednak nie mam screenów z SBK2001 :( mam tylko replaye, ale żeby je odtworzyć trzeba mieć zainstalowaną grę :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja wam pokażę 3 filmiki z carmagedona 3. Są to moje wygłupy i mojego kumpla (tego od rollcage :) )

 

Ten jest mojego kupla:

http://www.malgorzata.pl/artur/akrobacje.avi (2,5 mb)

 

Te są moje:

http://www.malgorzata.pl/artur/lot.avi

(4.28 mb - to długi lot :])

http://www.malgorzata.pl/artur/fart.avi

(1,1 mb - najmniej ciekawy filmik)

 

(filmiki kasuję w sobotę :P )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batou, ja cię zamorduję ;) skasowałeś filmiki a ja dopiero teraz mam internet i już nie mogę ich obejżeć :(

a tak przy okazji to powiedz, jakim programem je robiłeś, to ja może w ten sposób zgram replaye z SBK2001 :)

 

pozdrawiam [piwo]

 

P.S. Batou, jak możesz to umieść te filmiki jeszcze raz na serwku :D

 

P.S.2. co tu się tak cicho zrobiło ?? [hmmm]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem jeszcze raz te filmy. Będą do jutra do godziny 19:56:23s ;).

Te animacje były akurat nagrywane standardowym modułem z carmagedona. Brało się replaya, naciskało się przycisk nagraj, a on klatka po klatce nagrywał filmik na dysku twardy. Super sprawa. Teraz używam do tego \"fraps`a\". Bardzo fajny programik dzięki któremu zgrałem kilka filmików z gta:vc oraz lfs, które zresztą później pokażę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff, zdążyłem przed 19 :D już zgrywam, potem się wypowiem :)

 

EDIT

 

no i zgrałem :) według mnie najlepszy jest \"fart\" :D akcja jak z jakiegoś zajebistego filmu :) pozostałe dwa też fajne, naprzykład w filmiku \"lot\" podoba mi się początek, wygląda to trochę jak start rakiety :)

 

pomysł z tymi filmikami świetny, fajnie by było, gdyby więcej osób zamieszczało tu swoje wyczyny :D

 

Batou (i nie tylko :)), czekam na więcej [spox]

 

trzymajcie się [piwo]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojego czasu miałem z tych wszystkich filmów z gier zrobić jeden długi z podłożoną muzyką i lekko podretuszowanym obrazem, ale stwierdziłem w końcu, że jest to trochę bez sensu. Wolę zbierać siły na animację w XSI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tez cos wystukam na temat scigalek...

w nfsu jeszcze nie gralem ale zamierzam nadrobic... mam nadzieje ze nie bedzie taki jak nfshp2 bo to byla porazka... hp1 byl genialny (jak na swoje czasy) ale 2 szkoda gadac ;-(... z tej serii najbardziej mi przypadl chyba do gustu wlasnie hp1 i porshe (mial niezla fizyke jazdy, grafe i grywalnosc)...

a co do innych to chyba latwiej wymienic w co nie gralem ;-D... z tym ze do gustu przpadlo mi niewiele np: CMR, GTR... glownie stawiam na fizyke jazdy i (lub) dynamike - chociaz nie mam (juz) kierownicy ;-(...

a na co czekam... rowniez na FlatOut bo po DestructionDerby nic juz takiego ostrego nie byl... no moze \"Carma\" jeszcze byla gra warta uwagi ale ona tworzy swoj wlasny odrebny gatunek ;-]...

 

a tu cos na deser -> trzeba raczej potraktowac z przymrozeniem oka: http://www.generally.cjb.net/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo no tak wiedzialem ze mialem za czasow amigi podobna gierke ale nie moglem sobie przypomniec jej nazwy... byla to jedna z czesciej odpalanych gierek (inne to lotus, superfrog, mk2, rampart, another world... ile tego jeszcze bylo ;-D... ach te wspomnienia az sie lezka w oku kreci)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś pamięta STUNT DRIVERA?? Ostatnio w trakcie robienia pożądków odnalazłem instrukcję do tej gierki:] Z mustangiem bossem na okładce:) A ostatnio przeszedłem NFS:U. W zasadzie 2 autami - fordem focusem i mazdą rx7.

PS: Batou, twoje filmiki mi się nie odpalają:/ Jakiś kodeków mi brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w NFS:U gram wszystkimi autami :) chociaż nie grałem jeszcze Focusem i Peugeotem 206, ale jakoś nie mam ochoty :D

btw: do Driftów najlepszy jest chyba Nissan 240SX, a tak to się teraz bujam moją najnowszą zdobyczą, czyli Nissanem Skylinem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by sikham

Mareg to chyba noigdy Burnouta nie widziałeś wypadki w nfs:u blado wypadają w porównaniu z tą gierką nieraz jak gram to mi szczeka upada

 

Heh przyznaje ze seria NFS i MTM to w zasadzie jedyne wyscigowki w ktore grywalem :)

 

Loozack: moja ulubiona Amigowa wyscigowka takze byl VROOM (to wrazenie szybkosci!!!), uwielbialem takze grywac w gre, o ktorej raczej malo kto slyszal - STUNT CAR RACER (C64 i Amiga) w ktorej byly super-mega-hiper rollercoastery (dosc slaba wektorowka 3d) mam ta gierke na WinUAE, ale bez joysticka jakos nie udalo mi sie zagrac :(

 

Tymczasem w nfs:u jestem na 4tym poziomie i dalej jezdze MX-5, nie jest najszybsza ale najlepiej ze wszystkich aut trzyma sie drogi co jest wazne bo gram na klawiaturze.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MareG, SCR to była gra, której nigdzie nie mogłem dostać :( a teraz jakoś mi się już odechciało jej szukać, chociaż pewnie już nie byłoby problemu :]

a w NFS:U świetnie trzyma się drogi Mazda RX-7, a jest szybsza od MX-5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytałem to CMR4 jest zajebisty :) jednak narazie tylko na konsole :( ale jedno mnie dobiło... nie ma widoku z maski !! a ja tylko na takim jeździłem :|

a dlaczego uważasz, że \"trójka\" jest do kitu ?? jestem ciekaw, bo jeszcze nie grałem i widzę, że chyba nawet nie warto :)

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dorzuce cos od siebie :]: Moj ulubiony samochod w nfsu, przeszedlem nim prawie cala gre i teraz do niego powrocilem :D

 

mx51.JPG

 

Btw co sądzicie o umieszczeniu w tej grze takich samochodow jak golf czy peugeot? Wg mnie to totalna pomylka, jesli juz dali cos z europy to powinny to byc bmw, audi, jaguar itp.

 

Btw2 gral ktos moze w star wars: racer? Wg mnie najlepiej oddane poczucie predkosci, na tej grze popsulem kierownice :D - na jednej planszy byly takie dwie kolumny i gdy wylecialem z zakretu i je zobaczylem po raz pierwszy to jakos tak skrecilem kiere (trzeba bylo ustawic statek w pionie zeby sie zmiescil miedzy slupami) ze cos trzasnelo i sie zepsula :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz coś do Golfów ?? :] ja na początku grałem w NFS:U właśnie moim ukochanym Golfikiem IV :P ale Peugeota czy Focusa nie tknąłem, w sumie to jedyne samochody, jakimi w tej grze nie jeździłem :D

no nie powiem, Star Wars: Episode I Racer to gra zajebista !! ale prędkość się czuje dopiero później, jak już dojdą te wszystkie silniki i dopałki :) do pełni szczęścia brakuje tylko much w zębach [lol2]

 

btw: taka sobie ta Mazda :P;)

 

trzymta się [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i klopoty sie zaczely - to juz nie \"bułka z masłem\" :D

Jestem w NFS:u w planszy 98~99 (nie pamietam dokladnie-ktoras przed setka) wyscig na trasie - przez: stacje benzynowa / most / ChinaTown / zakrety / potem miasto + tramwaj...

NIE JEST LATWO te szesc okrazen przetrwac - zdradzilem MX-5 i zmienilem fure na Nissana Skyline bo to najlepszy w chwili obecny wozek.

Dzis po pracy kolejne podejscie do tego koszmarnego wyscigu - ale skubancy - przeciwnicy zapierniczaja niezle i to na EASY ! Jak sie nie wyprzedzi na poczatku to pozniej jest trudno, nawet (kurrr...) sprawnie omijaja ruch na drogach, a ja sie rozwalam z NERWOW :(

 

Czy ktos z was juz doszedl do 111 planszy....

 

pozdr

zdesperowany Mareczek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na 92. (albo 91. [hmmm]) wyścigu i jak narazie cały czas gram na poziomie Hard :) nie dam się tak łatwo :] chociaż czasami szlak mnie już trafia :D najgorsze są jak dla mnie wyścigi Knockout :mad: i jeszcze jedna sprawa... Handicap w tej grze jest czasami dobijający (Handicap - ten co jedzie z tyłu jedzie szybciej), bo jak ja się gdzieś wywalę to jest fajnie, jedno okrążenie i zaraz nadrobię :) ale niesamowicie wkurza mnie to, że czasami zostawię przeciwników daleko w tyle (nie ma to jak widok przeciwnika zatrzymującego się na słupie lub ciężarówce :]) i mimo, że znikają na chwilkę z mapy, to i tak za moment mnie doganiają :( no ale cóż, to tylko arcade, w ToCA już tak nie ma :)

 

pozdrawiam [piwo]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozack: jeszcze jedna denerwujaca cecha, ktora sie u mnie objawia - na trasach w miejscach gdzie wystepuje malo grafiki np. w tunelu czy przez ChinaTown - gierka potrafi w takich momentach nagle bardzo przyspieszyc, przez co mozna stracic panowanie nad pojazdem i wyladowac na slupie czy w przecznicy!!! Zauwazyles cos takiego u siebie, czy to moze wina mojej karty graficznej?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności