Skocz do zawartości

\"Bohater książkowy\" - Alicja (ta z krainy czarów)


tirex

Rekomendowane odpowiedzi

Książka Lewisa Carrolla inspirowała już wielu autorów. Na deviantarcie mozna pełno znaleźć pełno prac przedstawiających Alicję. Pomyślałem, że podejdę do tematu trochę inaczej i pokażę Alicję bez pokazywania jej :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no narazie nie ma co za dużo mówić...pozatym że mam dziwne uczucie, że podłoga rzuca cień na ściane...albo to wina mocnej kompresji...pozatym jeżeli jush przy cieniach jesteśmy to przy lusterku by się jakiś przydał...

 

EDIT: Lustro to może za dużo powiedziane...rama wystarczy B)

 

pozdrawiam...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi bardzo miłe wrażenie.., bardzo świerza i przyjemna praca... ale do rzeczy...

Mnie osobiście troszkę razi to białe tło ściany, której nie ma i brak cieni na podłodze od kszesła o nóg... niby drobiazgi ale psują wrażenie całości.. ewidentnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sensik za uwagi.

 

dłoń jest rzeczywiście większa i tak miało być (tylko kto mi teraz uwierzy?? \"schrzanil i nie chce sie przyznac\").

 

ta pani nic w sobie nie ma z wynioslosci - koniec kropka.

 

okna inaczej wygladaja - chyba sie czepiasz bezebub ;)

 

nad ścianą pomyślę, a cienie są!! kurde bele- okulary na nosek.

 

wkrótce poprawki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebne to \"opalanie papieru\"- praca jest fajna, nie ma co jej psuć efektem jak z akademii o historii w szkole. Zgraj gamę kolorystyczną- w tej chwili błękit nieba z obrazka rozpieprza wszystko- podmień niebo i wszystko będzie ok. Może ciekawie byłoby zagrać na kontraście dwu gamm- tego co jest \"rzeczywiste\" i tego co jest w lustrze wraz z postacią... Just an idea...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę cię do nieczego namawiać - to twoja praca, towja bitwa, a ja się nie znam, ale wywaliłbym to drzewo i bardziej wyeksponował tego króla, bo ledwo co go widać. Zauważyłem... Króliczek bardzo pozytywny i drabinka również, te szczególiki cieszą oko, mimo to, to lustro jakoś przyciąga wzrok. Wcześniej sugerowałem żebyś je zmniejszył, ale teraz wydaje mi się, że chyba mógłbyś je trochę powiększyć. Ogólnie i tak mi się podoba. Ale może być lepiej... To jest tylko pomysł do przemyślenia, powtarzam najważniejsze, to Twoja praca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności