Skocz do zawartości

Grid - ktoś chętny na multiplayer?


trosiek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Ostatnio jakoś napaliłem się na gierkę Grid - może są jacyś chętni na multiplayera? Przydałoby się parę osób, żeby się pościgać :> Co myślicie dziś o 21? Albo jutro też coś około tej pory. Uzgodniłoby się też jakie wyścigi - le mans, drift czy coś innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 291
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A obowiązują jakieś zasady, w stylu ban na kierownicę czy coś? :)

Bo ja może jutro koło 21 będę mógł, ale gram na kierownicy.

 

A tak w ogóle, to można by inne gry ruszyć.

Do rFactor'a jestem pierwszy w kolejce. :)

Bzyku swego czasu grał, to może i teraz się skusi. Renault Megane czy Clio Trophy. Albo F1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasady są takie, że każdy gra na tym na czym potrafi najlepiej :) Ja akurat klawe preferuję. To o 21 (a nawet teraz testuję z nvidią) będzie sesja mpietruszka i hasło 123. Wersja jest nie ważna - z patchem czy bez

 

EDIT:

 

Pograliśmy troszkę z Nvidią - (on kozaczy, ja nie:D). Wszystko działa. Jutro o 21 zaczynamy pierwszy raz w grida max3d! Podawajcie jakie dyscypliny chcecie. Na początek myślałem jazde Lacetti :)

Edytowane przez trosiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym jeździmy?

Ja już w to dawno nie grałem i nie pamiętam czym się dobrze jeździło.

Tzn. ostro męczyłem Formułę 1000 czy jakoś tak, tą najmniejszą, ale wy pewnie chcecie samochody drogowe. :)

Piszę się na wszystko oprócz muscle car'ów, bo nienawidzę. :P

 

EDIT:

Aha, i rozumiem, że bez kontroli trakcji i tych bajerów tam?

 

EDIT2:

Doczytałem o dyscyplinach, heh. No to: Formuła 1000, BMW3 albo od bólu jakiś nowy muscle.

Edytowane przez RA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że driver assist mogą być włączone. Bez tego chyba większość będzie lądowała na trawie ;) Też jestem za Formula 1000. Muscle też nie za bardzo i demolish derby też nie ;p Myślę, ze na poczatek to tak jak mówiłem - lacetti, a potem będzie się ustalać które następne na chacie. To dziś: godzina 21 na sesje mpietruszka i hasło 123. Zapraszamy wszystkich którzy mają grida!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O iRacing nie słyszałem. Lotus '79, mmmmm.

Ostatnio męczyłem Live for Speed, Formuła BMW rządzi. :)

 

Odnośnie dzisiejszej potyczki, to zostaje jeszcze kwestia trasy.

Nominuję Jaramę albo Nurburgring.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak gracie tak w ogóle, przez Hamachi czy normalnie przez net? Bo mi Grid krzyczy, że nie mam połączenia, mimo że wyłączyłem firewalla, hmm...

 

RA, iRacing to zupełnie inna liga symulacji, po nim wszystkie GTRy, LFSy i rFactory staną się zwykłym arcade, ale jest jeden mały minus... koszt tej gry. Na szczęście są różne bonusowe kody, które upoważniają do zniżek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem chętny. Chętnie sobie pośmigam. Praktycznie codziennie i o każdej porze, choćby i teraz możemy próbować :)

 

Tylko z moich doświadczeń z tą grą wynika, że wersje gry muszą być takie same u każdego z graczy. Próbowałem z kumplem się łączyć, to jak mieliśmy różne wersje to się nie widzieliśmy nawzajem, on widział jedne pokoje a ja drugie. Jak mieliśmy już tą samą wersje to działało wszystko elegancko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nvidia, problem już rozwiązany, musiałem stworzyć regułę, w której dla gry odblokowałem port 9103 w firewallu, dopiero wtedy poszło bo wcześniej to nawet jego całkowite wyłączenie nie pomagało. To do zobaczenia na torze ;)

 

P.S. Gdyby ktoś narzekał na laga na kierownicy to tu jest rozwiązanie, rzeczywiście działa :)

 

"I have noticed that both my wheel and game pad works better when rendering frames ahead is set to 0. For Radeon users it's called Flip Queue Size. For Nvidia users it's called maximum pre-rendered frames. Regardless of the term used it basically means that Direct3D allows the CPU to be up to three frames ahead of the GPU (I believe, if not correct someone can help me better explain it). Although this can increase frame rates it added input lag for me.

 

Reducing this value from 3 to 0 improved controller response for both game pad and wheel in other games but frame rates did dip a little. I've read a few threads that discuss this for those who were having wheel related lag problems. So I ask if CM could add an option to set this value to 0 from within the game's menu settings? I also inquire about this for Dirt 2 as well."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok no to dobijamy wszyscy do wersji 1.2. Jak 7demon możesz to zamieść linki do nich. (albo zaraz ja to zrobie )

 

 

DOBIJAMY DO WERSJI 1.2 !!

 

1.1

 

http://www.idg.pl/ftp/gry_7223/Race.Driver..Grid.Patch.1.1.html

 

1.2

 

http://www.filefront.com/10991038/Race-Driver-GRID-v1.2-Patch/

Edytowane przez NV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość dla posiadaczy visty x64 + grid 1.2. Problem z spadkami fps'ów na niektórych trasach na zakrętach praktycznie rozwiązany. Przynajmniej teraz nie zdarza mi się to tak często, a póki co chyba wcale :) testuje dalej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nvidia bedzie serwerowac nvidia0160 haslo: max3dpl - ja jutro wyjeżdzam i muszę się przygotować więc pewnie max godzinke pogram. Co do samej gry to myślę, ze najlepiej bedzie jak sie tor wybierze i każdy samochod jaki sie chce. Mi się lepiej jeździ lacetti niż bmw ;) Także myślę ze samochod dowolnie.

Edytowane przez trosiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak grono max3d :D Się uśmiałem :) No i walka zacięta była. Na początku o przetrwanie potem już trochę się ścigaliśmy no a w F1 tylko dym RA wąchaliśmy :)

 

Zapraszamy wszystkich do gry !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Definitywnie musimy częściej grać w F3 i Koenigsegsgegsgsgegggeesga. :)

Ale bez sensu rozwiązali tego multiplayer'a. Powinno być tak, że wybierasz po prostu trasę, klasę i samochód, a tutaj trzeba z instrukcją szukać odpowiedniej klasy i tory są tylko wybrane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fakt, ja sobie aż ściąge zrobiłem jakie auta są w klasie Global w każdych zawodach, ale reszty mi się nie chce przepisywać :] A co do gry to dawno już się tak nie ubawiłem, zdecydowanie musimy to powtórzyć ;)

 

P.S. Jak my w zwykłych trybach tak gramy to aż strach co by było w destruction derby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności