Skocz do zawartości

Scena 3D : Toster


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ja to nazywam tosterem i to go nawet przypomina. tylko jeszcze tostów z wypływającym rozgrzanym serem brakuje :P :P

 

zgłodniałem

 

popraw troche texturki bo te są cienkie, oraz czy w złączenia klapy i dołu niepowinno być jakiś śrubek lub czegoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem cos takiego i sie tosty do tego kupowalo, jakie kwadratowe kromki (chleb tostowy)...kurde zjadlbym takie cos z roztopionym serkiem i szyneczka :P

 

to przejdzmy do meritum sprawy: texturki,ktorych tu chyba nawet nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 min !?!?!? Boze co ty masz za sprzęt ?Tu przeciez sam skylight jest no i widze sempling 0x2 (cos tam musiales namotac albo naprawde masz slaba bestje)

hmm toster jest oki,jak sie bawisz w GI to postaw ten toster w kuchni na ceramice dodaj DoFika jak za duzo szczegolow niechcesz pokazac i bedzie oki (chyba : kazda robote mozna spieprzyc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bosu bo ma Athlona 2500 a ja mam durona 1200 z radeonem 9200 i 512 DDR :( a co do oteczenia to bedzie jeszcze kuchenka microfalowa kuchenka gazowal (lub elektryczna ) czyli poprostu w skrucie zrobie cala kuchnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwalka.JPG

 

Wydaje mi sie ze to co zaznaczylem troche zle jest wymodelowane. Jest tam takie \"zgrubienie\".

Popraw to raczej na calej dlugosci toster powinnien byc mniej wiecej taki sam.

 

 

WSZYSCY WIDZA? TAK? I PO KLOPOCIE! :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli robisz juz toster (sandwich) to mam nadzieje ze w finalnej scenie przynajmniej wtopisz go w jakies zdjecie w kuchni..bo takie pokazanie samego modelu na bialym tle mija sie z celem...

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności