Skocz do zawartości

Engine Unreal 3.0 !!


Rekomendowane odpowiedzi

Nowość z E3, \"Unreal 3.0 Engine\" Silnik w pełni wykorzystuje nowoczesną technologie Pixel Shader 3.0 wykorzystywaną w DirectX 9.X. Efekty są naprawdę zadziwiające a grafika postaci i budowli posiadających kilka milionów polygonów potrafi wywołac w nas duże wrażenia (dla przykładu; w unreal 2 engine, czyli w takiej grze jak np. UT 2004, engine może ywświetlić do 150\'000 tojkatow, natomiast unreal 3 engine może już wyświetlić 1\'200\'000 trojkatow !!) W internecie pojawiła się 5 minutowa prezentacja wideo skodowana w formacie wmv.

Film (12mb)

http://files2.worthplaying.com/unreal3/Unreal3_Engine_GF6_Event.zip

 

Więcej na temat silników graficznych spod znaku Unreal

http://www.unrealtechnology.com/

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Niewidzialem tamtego linka...to jest ten sam plik. Jednak jeśli ja go niewidzialem to i inni też mogli to przeoczyć, a to naprawdę trzeba zobaczyć !!

Na stronce unrealtechnology są naprawdę smakowite dane na temat tego rewolucyjnego enginu !!

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jest rewolucja. Ten silnik pozwala na niesamowity skok jakosciowy. Do tej pory wyswietlalo sie po prostu coraz wiecej polygonow. Nikt nie wpadl na taki swietny pomysl wczesniej. Jestem pewien ze gdyby moja karta(GF 4 MX 440) obslugiwala pixel shader 3.0 to by potrafila wyswietlac ten obraz. W koncu w niektorych scenach tam pokazanych ilosc polygonow nie byla tak duza. A effekty niesamowite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to muszę Cię rozczarować...raczej na żadnym obecnym sprzęcie gra nie będzie chodziła na full detalach...:| Jedynie karty graficzne z 256MB na pokładzie dają możliwość pogrania na low detail...:/

Producenci szykują engin pod komputery, które będą standardem w 2006 !! gdzie kary gaficzne z 1GB !! na pokładzie to nic wielkiego...

Więcej możesz sobie poczytać tutaj:

http://www.beyondunreal.com/content/articles/95_1.php

 

Już nie mogę się doczekać, aby zobaczyć jak taki gostek na ja JPG\'u lata z giwerą po mapie...:P

newtech1.jpg

 

Pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to powalająco... na filiku prezentacuyjnym spory nacisk połozono nie tylko na ilość detali w modelach ale na oświetlenie i shading... nie mogłem się nadziwić gdy tak patrzyłem... normalnie szok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że wystarczy u mnei zmienić karte graficzna na gf6800 i bedzie grało:) Na tyle uda mi sie chyba skombinować kasiore (zależy ile będą u nas chcieli za to cudo):D Jeszcze podkręce procka na ponad 3 ghz.... I będzie można grać:] I hope so...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem coś o 2 tysiakach około:) Ale to sie jeszcze zobaczy. A pisze, bo przed momentem objerzałem ten filmik nowszy (161 mb). Jest dośc podobny do tego starszego, tyle że ma lepszą jakość i kilka innych rzeczy pokazuje. Ale i tak polecam. I zaczynam żebrać o kase na nową karte graficzną :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poddaję się - nie mówię więcej już...

Ja w to nie gram chłopaki! Mózg mi wyparuje.... nie mówiąc o dzieciakach! Przecież jak takie szczyle zaczną pykać to im psychę pozamiata takia gierka!!! No nieźle, nieźle...

(tak na serio, to normalnie nie mogę się doczekać chwili, kiedy będę miał możliwość pogrania na tym enginie!!! SZOK!!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz, pamiętaj o regulaminie...choć twoje słowa doskonale odpowiadają na widok tych screenów..:P

Miodzik :)

 

EDIT:

 

Kris_R- od kiedy jestes moderatorem ?? :) Chwilę mnie nie było, a tu DruG zmienia nick, Kris_R awansuje...:)

 

Pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym enginie drzemie wielki, ale to naprawde wielki potencjal.

 

Nizej zamieszam obraz siatki jaka chca dac do gry dla postaci ktorej render gdzies sie juz przewinal w tym watku.

 

 

character_creation1.jpg

 

Ja nie wiem na czym oni to chca odpalic. Przeciez przy takiej siatce (ok. 2 mln poly) to 3 GHz to bedzie malo.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co gadac, tylko do roboty i zbierac na gf 6800 gt :> albo ultra. Chociaz to tez nie jest pewne, bo jesli ta gierka wyjdzie za 2-3 lata to w sprzedazy będą kolejne 2 generacje kart graficznych. Pozostaje czekac i obserwowac uważnei postępy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niema co zbierać na gf6800, wtedy to juz bedzie ze 7200GT pewnie; albo ati X900 czy X1000. JA mam radeona 9600 prog 128 bitopwego i gry smigfaja i mi ta grafa wystarcza bo i tak nie szystkie gry maja super(wezmy np: gta SA, super gra ale grafika pozostawia..chociaż rto moja ulubiona seria).

mysle ze to bedzie tak: jak wyjda te karty co napisałem czy jakies takie tobeda kosztować ze 3000 tyś. zanim stanieją do 1000 do bedzie....2007-2008 rok.Zamiast zbierać puszczajcie totka. Grafika super, ale tylko 2 screeny sa super, szcegolnie ten na p[oscie 24. Swoja froga ciekawe na jakim kompie robili ten model. Mi wystarcza seria GTa i wazne ze to mi super chodzi, ale zyczę wszystkim posiadania tych kaart, bo tez mnie to rajcuje.

 

a o ATi to sie zapomniało? A o konsolach? Wtrdy to bedzie PS3 i juz troche gierek, mi wystarcaja mozliwosci PS2, chociaż te oswietlenie itp. A koslol rządzą, bo ludziom lepiej sie opłaca je kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności