Skocz do zawartości

meeting w krakowie


maverick sheep

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 334
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no widzisz :/ bo ostatnimi czasu mnie przycisneli i nie ma kiedy wluczyc sie po forum..

 

Sartra bym skabinowal i moze Krzyska takigo..

 

no nic jak by co to parze na nastepny raz a wy jak cos wykminicie nowego to niech ktos sie zlituje i pusci PMa cobym znowu nie przegapil

 

u mnie wchodzi w gre kazdy weekend i co drugi piatek wiec jak cos to z checia pogadal bym o piwie przy cg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm :/ w kazdym razie nastepny razem zostaniesz zaspamowany:D

a spotkanie niestety musi sie odbyc tak jak ja niestety musze sie zalkoholzowac sory takie reguly... ale zeby nie bylo to mam i wazny powod:D

http://img81.imageshack.us/my.php?image=scan00018xe.jpg

 

daymon toz to przeciez o 18 .. mloda godzina nie daj ciala :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra to bedzie cos kolo ilus tam odob wiec git :) tylko pojawia sie kolejny problem :/ dzis wygrala Barcelona :) ale jechalismy na meczyk tramwajem... no i jakos niechcacy zapomnielismy kupic biletu ;) no i tacy panowie z paszportmi polsatu nas dojechali :/ no ale Barcelona wygrala wiec git:D spotykam sie o 18 w pergaminie !!! tez wezme aparat wiec bedziemy sie fotografowac na wzajem :D

pislof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za;owac bo wlasnie impreza w toku jest dobrz4e naprawde jest dobrze nie wiem czy becda zdjecia lae jak beda to jez zamiescimy bo jest dobrze :LD:D no szkoda z4e was nie ma zalujcie oj ejst dobez e

 

ehhh... sądząc po literówkach musiałeś ostro imprezować :PPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna domówka , bardzo domowo i imprezowo fajne koleżanki naszych gospodarzy , pozniej gdzieś sie zerwałem z i urwał mi się film

pozdrawiam wszystkich

ps

za skody moralne i psychiczne ouób imprezujących w moim toważystwie nie odpowiada....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec kolejne spotkanie mysle ze to juz czas bo ilez moge pic ekhmm znaczy sie zyc bez torumowiczow..

mam nadzieje ze teraz dojdziemy do jednej daty tak zeby wszystkim pasowalo...na poczatek proponuje date 2 czerwiec tj piatek za 2 tygodnie..prosze wszystkich chetnych do napisania jaka data pasuje jak rowniez dajcie znac innym co by sie nasze krakowskie grono modelek 2,3D powiekszalo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przyjechaliście do Gliwic to się zbierzcie paczką do Wrocławia

My się z hołotą nie zadajemy;)

Jutro się wybieram z małą grupką osób na Tjuning Show w Krakowie (głównie pośmiać sie z tych ludzi:D) jeśli jest ktoś chętny to o 12.30 pod bagatelą.

 

ps. ale piszcie jak coś;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja sie wypowiadam, bo mi tu głowe suszą i d*** każą ruszać, kto to widział normalnie tak spokój zakłócać, Mav byś się wstydził! Mnie tam czwartek bardziej pasuje niż piątek a sobota wogóle odpada :D Lepszy jest czwartek 1. bo nie trzeba liczyć aż do 2... mam nadzieje, ze czujecie się bardzo przekonani, życzę spokojnej nocy i frędzelków(?).

 

EDIT: skąd mi się wzięły te frędzelki ??... cholera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto powiedzial ze ja mam to organizowac??:P no wyslalem PM ki do osob ktore je chcialy dalem znac komu sie dalo no i co ja biedny moge poradzic...niech mnie ktos przytuli ;(

no dobra sprawa wyglada tak ze mozliwa jest data albo 1 albo 2 czerwca...

jak spotkanie bedzie 1 czerwca to Hatred nie da rady jak bedzie 2 to zas M@Ti nie da rady ttaaddeekk tez jest za 2. salvage jest za 1..dareg truje o jakich tuningach reszta milczy czyli z tych co sie wypowiedzieli to jest 2/2 ja sie nie wypowiadam bo mam znieczulice i jest mi obojetne... nie wiem co z Amokiem, Jonaszem, Tomaszem Kucharzem, Obywatelem, mentallerem,daymonem... mam nadzieje ze nikogo nie pominolem

po prostu czeba nawiazac dyskucje tak mi sie wydaje bo sam nie bede decydowal...kapisz fersztejen anderstend mi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem dareg ze ty zawsze chetny i w ogole :D salvage- eh Amok jest hetero a dareg no coz akceptujmy go takim jakim jest w koncu nie jego wina :D

a wiec na dzien dzisiejszy sprawa wyglada tak: po burzliwych rozmowach na gg (co prawda nie rozmawialismy o spotkaniu ale mniejsza o to) wychodzi o to ze 1 czerwca jako ze jets to dzien dziecka prawdopodobie (choc nie jest to jeszcze ani troche przesadzone :) bedzie spotkanie

chetni :

dareg-tak

amok-jeszcze nieuswiadomiony

m@ti-chyba tak

salvage-tak

jonasz-chyba tak

 

a co z reszta??

 

piun-tak?

shalivan-tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joł. Jak na ten moment 1 i 2 ok, ale zawsze może coś wypaść. No Tomka Kucharza wypadałoby powiadomić, bo chyba tam jakieś zakłady niepokryte... ISO... eee? ;]

 

maverick sheep -> ThX za info już 2 raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności