Skocz do zawartości

Administratorzy sie za bardzo panosza


Kulki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nielot- nim praca by uzbierała jakieś gwiazdki (których osobiście nie cierpię) to by była starym kotletem który już każdy widział a nie "nowinką obrazkową"- pierwotna nazwa rekomendacji.

racja racja

a nawet moglyby byc rozne przeklamania niektorych membrow ktorzy dla jaj dali by slabej pracce 5 a dobrej na zlosc 1 ale taka to juz polsa jest :(........ ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rekomendacje powinny byc od oceny (gwiazdek) ale nikt nie glosuje :D wiec nici z tego.........

Moze czas zaczac, przynajmniej ci userzy co juz dluzej siedza?

Byc moderatorem na forum to przewalona sprawa.... zawsze komus zle, cos sie nie podoba.........

 

Naprawde warto docenic ich prace a nie tylko obrzucac blotem.

Jest taki jeden moderator (nie wymienie nicka) ktory tylko flooduje co chwile tekstami typu "zmien temat" i "witamy w bitwie" oraz tylko moje posty usuwa ;p

Nie no zartuje. dla Leru jak bedzie okazja. Kawal dobrej roboty. Chlopak sie poswieca i na forum i prywatnie.

(...)nim praca by uzbierała jakieś gwiazdki (których osobiście nie cierpię)(...)

Jakby byly gwiazdki to bym chociaz wiedzial co przegladac w wipach, nawet miniaturki malo mowia. Dlatego apeluje do starszych stazem userow o wystawianie tej noty. Juz teraz praktycznie wchodze na forum by przejrzec dzialy "Wolne..", wszelkie pomocnicze typu modeling itd oraz do wipa, ale tylko zeby sobie cos fajnego poogladac. Juz mnie nie interesuje wiekszosc prac tak jak kiedys. Gwaizdki by sie przydaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Bitwie niektore pracki miały prawie 10 strony komentów bez praktycznie zadnego modelingu (może gdzies tam był, ale nie chcialo mi sie przeglądac), a wiele znalazło sie w finale z zaledwie 2-3 stronami...

 

co do gwiazdek - pewnie osób wiele myśli w ten sposób, że skoro inni nie głosuja, to ja tez nie bede, bo bez sensu, jak pracke bedzie miał tylko moją ocene. gdyby ciagle było widać gdzies te gwiazdki na liscie wątkow, to moze inne osoby by to też zmotywowało do głosowania.

ile w ogole musi być głosów, aby na liscie wątków pojawiły sie gwiazdki obok nazwy wątku? i jak jest liczona średnia - arytmetyczna, geometryczna czy jeszcze inna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do gwiazdek ok, ale juz sondy itp to nie:p Cenilem sobie na max3d zawsze rzetelnosc odpowiedzie, to ze ludzie cos piszą itp. Nie ma tego na forach z ocenami (np. digart.pl) gdzie ludzie wystawiają ocenę i dają komentarz typu ":)" bez zadnej solidnej krytyki. Oceny rozleniwiają po prostu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwiazki ? W najlepszym razie duża ilość "gwiazdek" będzie onaczała "podoba się dużej ilości ludzi" w najgorszym- "mam dużo znajomych". Jeśli komuś to potrzebne do szczęścia- czemu nie.

 

"Dam gwiazdkę na Max3d za 50 PLN. Dzwonić na 345 543 345, prosić Tereskę (telefon grzecznościowy)"

 

"Cze, skąd klikasz, nabijesz mi kartę i dasz gwiazdkę ? "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze to uzywane jest w platnych forach badz jakis przysklepowych gdzie z tego tytulu przysluguja jakies korzysci :)

Sam mam forum pod IPB i ludzie sie szczerza ze syfne forum bo w profilu jest motyw "platna subskrybcja". Jest to jest, a nie jest wymagana (bo komu placic?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może by też wprowadzić coś na kształt awardów z cg talka ? albo jakieś nagradzanie najlepszej grafiki miesiąca można by później jakiś kalendarz z takimi pracami dodać do butiku - byłaby to dodatkowa zachęta do działania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze przestan pisac tym durnym pomaranczem. Byl tu taki jeden, co pisal boldem. Juz go nie ma wsrod nas.

 

A wracajac - moim zdaniem najbardziej panoszy sie wlasnie Leander. Wywyzsza sie swoimi cynicznymi komentarzami. Jakbym pamietal bojowy okrzyk Karawana swego czasu, to bym go teraz wziosl!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hindus - nie chodzi mi o to :) te odznaczenia i ordery które wymieniłeś można zdobyć tylko w bitwie a mnie chodzi o to że jak ktoś zrobi piękną grafikę 3d albo 2d i grono moderatorów uzna ją za cud to wtedy nadaje jakiegoś awarda autorowi. Chociaż z drugiej strony coś chyba chrzanię bo gwiazdka chyba pełni tą rolę ;)

 

Idea z kalendarzem swietna, ale nie sadze aby poruszanie jej w watku "Administratorzy sie za bardzo panosza" bylo strategicznie dobrym pomyslem.

uważam jednak że to strategicznie dobry pomysł bo wszyscy moderatorzy czytają ten wątek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracajac - moim zdaniem najbardziej panoszy sie wlasnie Leander. Wywyzsza sie swoimi cynicznymi komentarzami. Jakbym pamietal bojowy okrzyk Karawana swego czasu, to bym go teraz wziosl!
Reanimator: Ciesz sie, ze nie miales do czynienia z DruGiem. Ten by Ci dopiero zalazł za skórę. To byla stara szkola, ja jestem z zakonu swietej matki teresy.

 

Byly czasy gdy ludzie wstrzymywali oddech widzac moderatorów wchodzacych na forum. Jedni wstrzymywali oddech by przemienic go w szept, inni by wydobyc z siebie okrzyk bojowy. Siła i honor byly orezem walki o egzekucje zapisów regulaminu.

 

Sytuacja sie zmienila. Jednym z efektow zmian jest ów wątek oraz fakt, ze ma az 5 stron.

 

Efektem jest takze moj cynizm.

 

Kopytko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sytuacja sie zmienila. Jednym z efektow zmian jest ów wątek oraz fakt, ze ma az 5 stron.

 

 

 

Kopytko.

hmmm 5 stron to gdzie mi wsiaklo jedna strone (mam 4) ;P

eee tam najgrozniejszy to jest Leru :D inni to malutkie modki przy nim ;)

a mozna wiedziec co was tak wzielo na nowych modkow w ostatnim czasie ??

i jak to jest z wyborem kto wybiera kto jest modem ?? ot tak zawsze ciekawiace mnie pytanie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrze na posty niektórych to aż sie dziwie - niby wątek o panoszeniu modów a mniejsza połowa postów nie na temat.

 

leander -

kopytko
- dobre :)

 

Nie wiem jak wy ale ja mam tutaj 14stron.

Co z tego że sie panoszą - nikt wam też nie broni tego robić :>

 

dobra zamykamy ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności