Skocz do zawartości

Teczka 2D: Mayk ... blllooodyy ... wrzesień 07


lisu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 391
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pierwsze niezle nawet bardzo.

A teraz mala rada - unikaj mangi jak ognia, nie popelniaj mojego bledu, ja kilka lat bawilam sie w mange a teraz przez nia mam ogoromne problemy by narysowac cos normalnego, rysuj cokolwiek tylko nie mange. To tylko rada a co zrobisz to zalezy tylko od ciebie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Navara, wszyscy wiemy że Każde Oko Jest Spoko, ale takie komentarze przy Twojej pracy nie przesądzają jeszcze, że istnieje tylko "Jedna Droga Rysowania", popatrz np. na speedy Mayk'a ;]

 

Mayk: postać ma jakiś problem ze swoimi okularami, kolory i cieniowanie ciekawe, czekam na więcej bo jedną pracę ciężko oceniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joł pierwszy bardzo fajny, podoba mi sie jego poza oprocz stop, sa dziwnie ulozone, lewa konkretnie. Drugi tez jest spoko, aczkolwiek nie zgadza mi sie pozycja jego prawej reki i plecaka, zrobilem takie szybkie cos zeby to jakos zobrazowac:

 

beznazwy2zc0.jpg

 

pozatym tyl glowy mi wyglada na za duzy..troszeczke.oczywiscie moge sie mylic, wiec bierz poprawke na to co mowie to tylko moje zdanie:p salut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwny kolo- jakby głowa była wzorowana ze zdjecia czy innego źródła natomiast tułów z innego( głowa oswietlona z dwoch zrodel swiatla, ciała natomiast z jednego)..troche połamany ten gostek, jego lewy bark troche za nisko,lewa witka za blisko tułowia- jakby cos pod pachą sciskal, z lewa stopa tez cos nie tak:/ zwichnieta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności