Skocz do zawartości

Teczka 2D: Mayk ... blllooodyy ... wrzesień 07


lisu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 391
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajnie, fajnie, podobaja mi sie te przylukane z 300 :) niezla anatomia, chociaz troche brak dynamiki. Kiepsko wygladaja te maziania tła. To ze jest ciemniejsze to ok chociaz nie powinno byc czarne, ale takie chaotyczne walenie grubych krech troche odwraca uwage od postaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze jest ciemniejsze to ok chociaz nie powinno byc czarne, ale takie chaotyczne walenie grubych krech troche odwraca uwage od postaci.

 

 

żałuję za grzechy, jeszcze dziś wieczorem odprawię pokutę w postaci poprawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dar od niebios symu masz,a do tego płodność też...mnie się podoba ta zszywana babka na wcześniejszej stronie-może z tego być coś dobrego i niepokojącego,taki styl też lubię:)

z upków podoba mi się wszystko,jak masz pomysł na postacie czy ich mordy,to dokańczaj,bo w a r t o!bo naprwdę talent jest. brnę przez ten wątek od pierwszych postów(obserwuję),wyrabiasz się chłopie!

niech nam rośnie nowy talent!:D

 

ps:bez wazelinki-kończyć i ćwiczyć proporcje(to też mój ból;)),ale w przeciwieństwie do mnie,tu płodność i talent idą w parze;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thirdeye, grass, purple: dzięki za wsparcie :)

 

podjąłem się pokolorowania ostatniego szkicu, dałem ostatnią szansę swojemu Volito 2 :)

Zaznaczam ze zdecydowanie jest to WIP:

 

Czekam na uwagi .

 

wip1bid6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hu hu panie... Podoba mnie sie;) a najbardziej jej ubranko:) Wygląda jakby było z metalu i to w nim jest fajne...ale powiedz szczerze, miało tak wyglądać??;) Pozdrawiam

 

chciałem żeby miało połysk, coś a'la śliskie sukno, jedwab or something, nie jest jeszcze do końca tak jak chciałem ale blisko (dorzucę jeszcze deseń który jest na kiecce tylko w niewielkim fragmencie, a bę.dzie na całej).

 

ostatnio zmieniłem troszkę podejście do rysowania, sposób w jaki zabieram się za to, troszke mi to utrudnia mały rozmiar tabletu (A6)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robi sie coraz ciekawiej, jest ladnie, wierze, ze bedzie fantastycznie :) suknia super, chociaz jesli chcesz cos w rodzaju jedwabiu to rzuc jakas teksture na to, twarz wymaga dopieszczenia, jest na razie niewyrazna i przydaloby sie jej troche kolorkow :)

 

edit: przesunalbym tez horyzont w dol (jesli to nie zepsuje calosci) i rozjasnil troche drugi plan...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem wierzby i pare szczegółów, głównie kiecki i tła. I chyba na tym zakończe, mam kilka pomysłów i biorę sie za nie, a "Rude włosy i czarne łzy" zostają chyba tak jak są.

 

dzieki wszystkim za pomoc.

 

final002pixho2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne te ostatnie rysuneczki.

Pani z wierzbą brakuje lekkości, bardzo ją wypieściłeś ale spora część tych fałd draperii - przy przy talji jest wydumana i nieprawdziwa, wygląda jak jakaś narośl. ramię zgina się trochę plastelinowo, po łuku do tyłu, nie ma mięśni pod tą skórą ( i nie mam na myśli tego że brakuje jej mułów jak u boksera ) Lewa pierś zdecydowanie mniejsza od prawej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fajny tylko : rzeczywiście suknia przekombinowana, może nieco uprościć szczególnie te fałdy przy gorsecie, dół sukni ok i lepiej by było zachować ten styl na całość sukni, co do piersi to racja ;) , bym jeszcze zwrócił uwagę na to, że dół obrazka jest strasznie ciemny i suknia zlewa się z tłem, wierzby: ta w odali ma strasznie grube gałęzie, a w tej z przodu jest ich trochę za dużo. A i jeszcze jedno spróbuj nieco zmienić kadr dodac troche "powietrza" u góry, wydłużyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak zapowiadałem robie kolor, masakra jest z tym moim LCD, zupełnie nie idzie na tym pracować, ale na szczęście w niedługim czasie bede miał zwykły monitor CRT.Gdybym wam pokazał to jak wyszło na LCD (gdzie wyglądało ok), to na kineskopowcu nic nie widać :/

 

WIP:

 

 

wip4wlasciwykolor850rr7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie tylko za mlae nogi jak na moj gust - by sie polamal chlopak ale moze na tej planecie jest mniejsza grawitacja i te sprawy :P

 

A słonie Salvadora Dali ? No i jaką popularnośc mają...i do dzisiaj na tych nogach stoją w muzeach...;D

Ale do rzeczy...

Jak dla mnie wielbłądo-muł jest świetny, gożej z tą plastelinką, co na nim siedzi, ale rozumiem,że to jeszcze w toku;)

edit:

chciałes zdaje się o świetle... dużo nie można wywnioskować, bo nie ma tła;) Ale jedyne narazie do czego bym się przyczepiła, to błąd, który tez baaardzo często popełniam:

lewa noga tylna, "wyrostek kolanowy";) jest zaznaczony światłem od lewej, zlewa się to z tłem, jak przymrużysz oczy, zobaczysz zamiast kolana, dziurę pomiędzy tylna lewą, a przednią prawą...

mówie, bo rozumiem,że ma byc wszystko na perfekt ;)

pozdrowienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, ujeżdżacz mułodziobaka ma dziwna budowę ciała. Chodzi mi o to że tusze ma grubą a kończyny i głowę chuderlaka. Albo w jedną albo w drugą stronę :D.

 

Druga sprawa, zakładając po cieniu muła, ze słońce jest gdzieś na godzinie 10 lub powiedzmy 16 (zależy z której strony patrzeć) to mam wrażenie, że oświetlenie niektórych elementów jest zupełnie inne.

 

Trzecia rzecz, kolory tła jakoś mnie przekonują :) całość wygląda trochę jak wklejona.

 

To tyle krytyki (nie wiem czy słusznej :P) a poza tym to super ;)

Pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności