Skocz do zawartości

model samochodu


levis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dzieki RA, a macie moze jeszcze bmw?? obojetnie jaki model

 

kurcze RA muglbys mi podac inny link z modelem bo te megaupload u mnie nie dziala

 

przeslecie mi jakis??

 

Mod Edit : Edytuj posty zamiast pisac jeden pod drugim, i nie błagaj po 20 min jak ci nikt nie odpowie tylko czekaj cierpliwie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość e=mc^2

levis nie mozesz sie wykazac choc troche aktywnoscia?nie mowie tutaj o napisaniu na jakims forum :DAJCIE MI BO JA CHCE!,jak takie male dziecko sory wiesz ile pracy kosztuje wymodelowanie samochodu?

poza tym nauczysz sie modelowac z TUTORIALI, i MANUALA programu, ktorego uzywasz.Tutoriali jest masa, a zwlaszcza o modelowaniu samochodow, wystarczy troszke inicjatywy

 

juz ktos napisal, ze na evermotion sa darmowe modele, na turbosquidzie rowniez,

masz(sory za dziwnego linka do turbosquida, ale jest od razu do samochodow za free):

 

http://www.evermotion.org/index.php?unfold=free_stuff

 

http://www.turbosquid.com/Search/Index.cfm?intMediaType=2&intCategory1=208&INTFILETYPE_3=0&INTFILETYPE_2=0&BLSHOWCATEGORYSELECT=TRUE&BLSEARCHGAMEREADYONLY=FALSE&ISTSEARCHKEY=&INTFILETYPE_1=0&INTRATINGCOUNT=0&BLKEEPCHECK=y&INTBUNDLEID=&ISTINCAUTHOR=&ISTEXCAUTHOR=&FUSEACTION=ProcessSmartSearch&FLTRATING=0&DATEBEFOREPUB=&STGBOOLEAN=L&INTMAXPRICE=&STGTYPE=&DATEAFTERPUB=&INTSTARTROW=1&ISTEXCKEY=&INTMINPRICE=&stgAD=15J244404040441&stgOrderColumn=A5&intSortOrder=1&blViewType=1&blViewTypeTip=y&intMaxResults=50

 

przy okazji na trubosquidzie mozesz sobie popatrzec rowniez ile kosztuja dobre modele samochodow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem sciagam to ale jestem slaby z angielskiego a chcialbym takiego tutoriala po polsku, albo ok takto tylko bym chcial czy bylibscie tak mili i przeslali mi blueprinta audi a3??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykam.

 

Levis - na forum jest pełno linków do stron z darmowymi modelami, dodatkowo na stronie glownej max3d.pl są modele samochodów do ściągniecia

 

odpowiedz zostala udzielona i tworzy sie sam OT

 

Zamknięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności