Skocz do zawartości

[SSAT]: Wylęg


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

fikołek No mniej więcej o to chodziło. ;)

slawomir! Dzięki i witam w wątku :)

iacu Telewizory na ziemi, to nie jest zły pomysł. Zobaczę jak to będzie wyglądać i czy czas pozwoli. Dzięki.

 

Mam zagwozdkę. W prawym dolnym rogu pojawił się afroamerykanin z farbowanymi włosami. Moim problemem jest to, że ma on przypisany taki sam materiał, jak pozostałe dzieciaki, a mimo to renderuje się na czarno. O co tu chodzi? Ktoś spotkał się z podobnym problemem? W viewporcie sprawia wrażenie odwróconego na drugą stronę, a flip poly nie pomaga.

 

Cieszę się, że mogę kontynuować walkę w bitwie i gratuluję pozostałym nominowanym.

 

0d4c580ad6f49376m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. sprawdz czy nie masz przypadkiem zduplikowanych poly (jakby clona na wlasciwym obiekcie) czasem jest tak ze jak masz 2 poly ktore sie idealnie pokrywaja to renderer glupieje i renderuje je na czarno - tak jakby oba poly rzucaly na siebie cień.

 

PS. bardzo przyjemna pracka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma na pewno ten sam material ID na ściankach jak inni?

W sumie chyba nie przeszkadzałoby żeby kolory skóry dzieci się trochę różniły (oczywiście lepiej żeby to było kontrolowane, a nie przez taki błąd)

 

Ubrania niektórych dzieci jeszcze trochę dziwnie się układają, a np. pod pachą dziecka które bije inne między piaskownicą a czarnym chyba koszulka wchodzi w ciało.

 

Te rdzawoczerwone drzwi po lewej wyglądają dziwnie.

 

W środku pomieszczeń wygląda bardzo martwo, może jakiś dywanik albo kolorowa ściana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gumaCK Ściany nie mają innego koloru na każdym piętrze. Taki sam jest na ostatnim i na pierwszym, a inny na tym w środku i części budynku po lewej stronie. Dzięki.

 

Ania Ma ten sam material ID jak inne dzieciaki. Odnośnie różnych kolorów skóry, to wydaje mi się, że wystarczą takie odmienności, jakie powstają wskutek znajdowania się w słońcu lub w cieniu.

Co do pomieszczeń to zmienię kolor ścian i może coś dodam, ale wydaje mi się, że za dużo detali będzie.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już prawie koniec, niewiele będę jeszcze zmieniał, może mała postprodukcja, ewentualnie wasze uwagi i nie podoba mi się krawędź tego koca rozmytego na dole.

 

Dym dodałem w photoshopie, chyba nie jest to za duża ingerencja 2D? Bo jak coś, to nie jest to tak istotny element i usunę.

 

Paulus Namierzałem się do tego już od jakiegoś czasu.

 

Zmieniłem opis w pierwszym poście i tytuł pracy(wątku).

Proszę tych bardziej kumatych z angielskiego o sprawdzenie tekstu. Dzięki

 

 

71f5ea14ff004d21m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super pracka!!!Chylę czoła!

Właściwie to trudno mi coś dodać poza tym co zostało już powiedziane. Jeśli mogę sobie pozwolić na odrobinę "kąśliwości" to rzeczywiście krawędź koca na dole nie bardzo, a i tego na górze niestety też, zupełnie jakby kocyk nie był z "wełniaczka" tylko z "kartki" o grubości 1mm. Może by tak ostatkiem sił dodać jakąś lamówkę na brzeg koca? Jak by nie było to pierwszy plan.

 

Pozdrawiam i gratuluję

 

P.S. napis jaki naskrobała dziewczynka z patykiem..........o mało nie spadłem z krzesła:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rybak Dzięki wielkie. Kocyki poprawiłem, co prawda lamówki nie dodałem, ale chyba lepiej jest teraz.

 

slawomir! Dzięki. Co do chłopca, to na pewno coś strasznego ;)

 

ttaaddeekk Dzięki. Jak widać poniżej ścierki u góry nie wywaliłem, ale może chociaż mniej irytuje :)

 

fikołek No dymi się tak strasznie, bo oni strasznie palą, to jeden ze strasznych skutków. Dzięki.

 

tomek1212m Uuuhu. Dzięki wielkie, bardzo miło przeczytać coś takiego.

 

Bacry Podpis jest gdzie indziej.

 

 

No i koniec. Wielkie dzięki wszystkim za komentarze i wszelakie opinie. Bardzo fajnie się przy tworzeniu tej pracy bawiłem i mam nadzieję, że oglądając ją można też trochę się pouśmiechać.

Jeszcze raz dzięki wielki, ta praca nie wyglądałaby tak jak wygląda, gdyby nie osoby odwiedzające ten wątek.

Życzę powodzenia pozostałym uczestnikom.

 

4f0591eafa2688a6m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje ukonczenia pracki!

 

widze ze jednak nie udalo sie rozwiazac problemu "czarnego" chlopca, ale imho wcale nie wplywa to jakos negatywnie na odbior - przeciwnie - nigro jara skreta i jest to jak najbardziej oczywiste i naturalne, moim zdaniem politycznie poprawne nawet :D

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności