Skocz do zawartości

Zaliczenie przedmiotu Animacja


ozogonkiem

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, na koniec semestru miałem zrobić krótką animację, na dowolny temat. Przez pracę i różne zawirowania zabrałem się za nią tydzień przed oddaniem. Modele większości budynków miałem przygotowane wcześniej, pod kątem swojej przyszłej inżynierki. 4 rendery jednocześnie, a w tym samym czasie animowanie, finalny render z AE skończony na pięć minut przed egzaminem :D

 

mnóstwo niedoróbek, no ale to moja pierwsza ukończona animacja i jestem raczej zadowolony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie idź na informatyczne, jak ja się szykowałem na szkołę wyższą to nie miałem za bardzo wyboru, a teraz pluję sobie w brodę :P

 

Teraz się potworzyły studia typowo ukierunkowane na grafikę (słyszałem że w Katowicach całkiem nieźle funkcjonuje). No i zawsze pozostają Drimagine i krakowska AMA. Gdybym miał wybierać drugi raz pewnie wybór padłby na któreś z tych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorki całkiem fajne.

Jak na pierwszą animację nie jest źle, ale widać że niedopracowane, bardzo sztywne ruchy, nogi się ślizgają (był rig IK?), linearność ruchów (zbyt równomierny spacing).

Najlepiej wyszło pierwsze pojawienie się panienki na balkonie, ma w tym momencie pewien urok, fajny ruch oczami.

Gratuluję ukończenia! Planujesz jakąś następną animację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Był rig IK ale moja metoda animacji była najprawdopodobniej.. niestandardowa :D Mam w głowie dwie animacje, ale brak mi jeszcze umiejętności żeby się za nie zabrać. Na uczelni dużo się nie dowiedziałem, na ten temat. Większość czasu spędziłem w AE. Tak na prawdę liczę, że nauczę się 3d robiąc pracę inżynierską...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A uczyli was tam zasad animacji? :-)

myślisz że na akademii uczą zasad animacji? jak to mawiał najslynniejszy polski animator profesor z la 60'tych w 2014 roku "szukaj recepty, doswiadczaj tego, zapoznaj sie z materią". Widać żeś nie po studiach skoro takie pytania zadajesz :> chcieli by zeby was nauczyli od razu wszystkiego... nie po to sie na studia idzie :D

Edytowane przez blukazs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności