Skocz do zawartości

Exterior: Scandinavian housing


xmass

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki michalo!

Z tym samochodem to może i racja, bo dostałem już kilka komentarzy odnośnie tego motion blura. Ale pusta ulica nie wchodziła w grę.

Kobitka też musiała być, bo klient chciał troszkę życia w pomieszczeniach, więc co złego to nie ja ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Araiel - dzięki!

Klient zadowolony, chodź do mgły podchodził z dystansem, ale jak sam zaznaczył, że chce klimatyczne obrazy, to zrobiłem chociaż jeden ;)

Gdy klient mówi że chcę klimatyczne obrazy to nigdy to nie znaczy to co myśli sobie grafik. ;) No ale udało się z jednym. :D

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę rzeczy, które rzuciły mi się w oczy:

 

1. Light shafty jakoś mi tu nie pasują. Wygląda to jakby tuż po mocnej ulewie wszystko parowało w mocnym słońcu. Ale rozumiem, taki bajer ;)

 

2. Coś tu nie halo z iglakami pod słońce, ciemne kontury i jasny środek (doświetlone drzewa zza kamery?). Nie wiem czy nie powinno być na odwrót: mocno jasne kontury (translucency) i ciemny kontrastowy środek.

 

3. Fajnie, że da się jeszcze niektórym klientom wcisnąć klimatyczny obrazek :) Jedynie mocne tło za budynkiem świeci wg mnie o wiele za mocno. Szczególnie w stosunku do tego co się odbija w asfalcie (swoją drogą naprawdę niezły asfalt). Tak właściwie to wszystkie światła mocno dają po gałach, te w budynku i volvo też. Tylny reflektor przez swoją moc kompletnie stracił kolor.

 

4. Tu kompletnie dostałem głupawki ze światłem. Tło wprowadziło mnie w błąd co do kierunku słońca. Pierwszy plan z chodnikiem zbyt mocno przyciąga oko.

 

 

Podsumowując balans świateł - tu chyba tkwi problem. Mam nadzieje, że uwagi zostaną odebrane jako merytoryczne ;)

 

Pozdrawiam,

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności