Skocz do zawartości

Living Dead: Death Knight


Conq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 345
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

to miecze oburęczne wielkie - popatrz najlepiej na strony hiszpańskich kowali albo na historie oręża....

 

... a tak między nami to poogladaj \"Realm of Chaos\" Warchammera - tam znajdziesz fajne przykłady...

 

aha - flamberg ma 180-220 cm i jest prosty z podwójnym jelcem a espadon ma faliste ostrze, podwójny jelec i 170 - 220 cm łącznie z głownią.....

 

pozdrawiam[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak zamiast tworzyć nową broń poprawie ten miecz. Rozumiem David, że chodzi ci o zaostrzenie środka ostrza. Poprawie też brzegi, żeby wyglądało jak miecz killera piekieł :) Tomek, to nie jest elficka robota:) To miecz stworzony przez ludzi. Projektowałem go w oparciu o poniższe zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej tak :) Wszystko zależy od tego czy uda mi się znaleźć w sieci odpowiednie zdjęcia grawerów. W ostateczności będę musiał stworzyć własną [hmmm], a z tym to będzię baaardzo ciężko :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie pozwole pokrytykowac :)

nie zgodzie sie z innymi ze jego rece trzymaja proporcje

postac z opuszczonymi rekoma w zdluz tlowia powinna siegac nimi max do polowy ud

u ciebie opuszczajac rece i uwzgledniajac ruch obojczyka wyszlo mi ze bedzie sie mogl podrapac po kolanach:)

widzialem ze jest wmiare zrigowane wiec jak bys mogl to pokaz jak jest w rzeczywistosci moze sie myle

na mieczach sie nie znam wiec nie moge nic powiedziec

 

 

a ogolnie postac fajna, pomyslowa i - co ci sie chwali - szczegolowa :) mi sie podoba

Keep up the good work

Cheers!![winko]

 

PS. pisales gdzies ze nie wiesz jak rece skrocic w czym problem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam wrażenie, że są za długie. Potrafię je skrócić, jeśli chodzi o samo ciało. Ale tym samym musiałbym skrócić te \"bransolety\". a wtedy wyglądałyby beznadziejnie. Zresztą ostatnio poddałem całe ręce skróceniu i już bardziej ich skrócić się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nóżki nie wyglądają przekonująco ?:)

Hmm, nie wiem co mógłbym zmienić żeby nie popsuć efektu i żeby to coś wyglądało na pasożyta. Postaram się to jakoś ukazać teksturkami organicznymi. Jak mi się uda to spróbuję też nanieśc trochę wyciekającej krwi. Finałowa scena będzie dość duża, więc będzie o wiele wyraźniejsza [mruga]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooooo niesaaaamowiiite, naprawde nadaje sie do cutscenki w warcrafcie III, jestem pod wrażeniem

 

zastrzezenie tylko co do tych rąk :P

chodzi mi konkretnie o to twoje \"wucorelowany\" położenie rąk :D zauważ ze obojczyki też należy opuścić, bo sa za wysoko, wtedy ręce będą faktycznie do kolan :P ale nie widze w tym najmniejszego problemu, dla kolesia machającego mieczem im dłuższe ręce tym lepiej:D a pozatym miecz jest ciężki i podaczas wymachiwania nim mogły mu się nbaciągnąć [lol][lol][lol]

pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Blood za pocieszenie :) Postanowiłem się im bliżej przyjżeć dlaczego nie wypada ich skracać. I się zorientowałem, że to sprawa napompowanego musklami przedramienia i rękawicy. Ale jak je poszczuple to już nie będzie ten sam gość [urwanie glowy]

Próbowałem jeszcze je troszkę skrócić, ale tu już jest granica :( Może przy ustawianiu pozy oda mi się ukryć tą długość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ty to zrobiłes ale , mnie to az dech wpiersi zabiera , jestem pod zajebistym wrazeniem i gratuluje ci , i zycze wszystkiego najlepszego , bo jestes mojim faworytem na 1 pleace , i wiem ze walsnie to ty je otrzymasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sid, nie jestem nikim wyjątkowym :) Po prostu mam dużo wolnego czasu i poświęcam go na grzebanie w detalach. Ty też wymodelowałbyś takiego gościa. Wystarczy eksperymentować, a do tego potrzebny jest czas :) Pracuję w maxie od ponad roku, ale to nie oznacza, że mam na koncie dużo pracek i duże dościedczenie. Grunt to mieć silną motywację [piwo][piwo]

 

Dla zainteresowanych, tak będzie wyglądał efekt końcowy jeśli chodzi o pozę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności