Skocz do zawartości

Living Dead: Death Knight


Conq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 345
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

a ja próbując zachować zdrowy rozsądek...(próbując...) będe się nadal czepiał...:D skórke troszeczke musisz przyciemnić..delikatnie żeby nie było takich mocnych contrastów...a i ten zielony jakoś dziwnie zachodzi na czaszke i powiększa jej realną wielkość...(czy coś takiego)...dziwnie to wygląda poprostu :D ale i tak to wszystko wymiata...:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo jaa piernicze , wow , nie moge wymiekam , superrr , powaga wypasik na maxa i sluz w rzeczy samej teraz widac , i jest dobry heh jak zrobiłes sluz ?? nie nno wymiekam superr :) kurede BiG wrazenie :) wymiatasz z pola walki reszte hehe ja sie chowam hehehe ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wam dziękuje za te miłe słowa :)

Ciesze się, że zwracacie uwagę na różne bugi czy nieprawidłowości. Właśnie na tym mi najbardziej zależy. Dzięki tej bitwie ucze się wielu rzeczy i mam pewną mobilizację aby strugać cokolwiek w 3d, bo bez niej nic bym nie robił w maxie :D

 

Sid, te błyski na skórze to materiał Anitropic ze Spec level na 500, glossines 2, anisotropy 100, orientation 50, specular color 20, orientation 100, bumpem 35 i reflection na 20 :)

 

Wiesz David, po głębszym rozmyslaniu doszedłem do wniosku że tamta poza bardzije pasuje do ninja\'y :) Będe musiał wymyslić jakąś gotycką dynamiczną, ale tak aby kojarzyła się z undeadem.

 

Dzisiaj rozpoczynam prace nad mieczem, a tymczasem to co wcześniej planowałem dać na ciało:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna poza :) Powiedziałbym nawet, że bardzo poserowa :D Ale mnie chodzi o coś bardziej spontanicznego, tzn. powiedzmy, że idzie sobie taki typowy turysta po jakiś katakumbach i robi sobie zdjęcia tu i tam. Aż tu nagle słyszy łańcuchy, jakieś ciężkie stapanie. Cyc sobie zdaje sprawę że ktoś za nim stoi. Obraca się, a tu miecz już w połowie drogi od szyi, na wpół zgięty gość, lekko przechylony. Ofiara jest tak spękana, że ze strachu nacisnęła przycisk aparatu. I efekt wychodzi bardzo motion [rotfl]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO teraz to jestes na podium bracie , postarałęs sie wiesz oco mi chodzi , ja juz obstawiając wygrane patrze na twoją bitwe hehehe , ja pewniak jestem hihihi , no ale tak ogólnie to super wypasik i wigóle ten sluz to sobie spisalem hehe bo bardfzo mis ie podoba , ile ty masz swiateł w koło tego kolesia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto mieczyk, dwuręczny :) sorx, że jednak nie otexturowany, ale ostatnio mało co mi się chce :) Aha, model nie jest jeszcze skończony, pracuję nad rękojeścią i klingą [mruga]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja

proponuje miecz bardziej masywny bo ten wyglada jak srebrny ceremonialny.. poprostu nie pasuje do postaci.

osobiscie wolalbym zoaczyc tu szerokie , dlugie ostrze z wielkoma wycienciami , bajerami no i potezna rzezbiona rekojesc .

 

http://www.medievalweaponart.com/

http://www.swords-online.com/

 

jesli idzie o poze to proponuje bardziej prosta. bez zadnych wygibasow.

 

pozdrawiam , swietna pracka sie zapowiada

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nezz Super stornki hehe , fajniaste

 

Conq co do miecza porób cos z nim jeszcze , moze na jadenym koncu das zmu takie zebiska , jak piła do ciennie , albo przy ostrzy takie mozesz zrobic , jak by komus w bebechy włądował to potem jak wyjmuje to z flakami i takie tam , oooo taki byłby lepszy hehehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, z tymi bebechami to mnie zaskoczyłeś Sid :) Bo wcześniej planowałem zrobić ujęcie jak ma zaraz uciąć głowę, ale qrcze chyba walnę kadr jak jest już po sprawie :D

Aa, ornamety też będą ma się rozumieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na pierwszy rzut oka nie rozpoznałem że to może być ta czacha z ramion:D...nie wiem, może to sprawa oświetlenia ale napewno dużo lepiej będzie to wyglądać razem z postacią...a tak wogóle to ładnie to obeksturowałeś, uzywałeś unwrapa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde podoba mi si enakłąd textury hehe

ciesze sie tez ze podoba wam sie mój pomysł z flakami i takami i takiemi tam , no myslałem ze jak trupy to juz na maxa w maxie , niech sie scielą , truposze no nie ? i krew na miczu z delikatnymi mały mi polaciami splywającego miesa wygladało by uroczo hehe mozna by jeszcze tego kolesia lekko krwią pochalapac co dało by efekt odpryskiwanej krwi z ciałą trupa btóry zosatł pozbaiony głowy lub wnetrznosci co wy na to ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc!

 

Widze ze b.duze postepy. Super texturki, ale w moim odczuciu powinny byc bardziej subtelne. Np. textura ciala jest podobna kolorystycznie do zbroi i nie moge odroznic na pierwszy rzut oka skory od zbroi. Chyba lepiej by to wygladalo:jasna skora, ciemna zbroja :).

Ale to moje zdnaie, mozesz sie z nim nie zgodzic. Jakby nie bylo, jeden z lepszych modeli w bitwie.

 

Pytanko: Masz tablet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co?... tekstury są fajne ale faktycznie się za mocno zlewają... może to kwestia oświetlenia ale mam wrażenie, że jeśli dodatkowo zastosujesz blurowanie lub motion to zleja się w plamę. Natomiast miecz ładny ale zbyt finezyjny jak dla takiego monstrum. Brak mu klimatu..... aha i jeszcze popatrz sobie na ten oteksturowany naramiennik... nie przypomina Ci za bardzo konaru albo kawałka spruchniałego drewna?

 

pozdrawiam[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi idą te miecze :( Chyba się jednak zdecyduję na coś wielkiego, warhammerowego lub warcraftowego. Może dam topór, bo bardziej kojarzy mi się z siłą i okrucieństwem. Bowa, ta czacha jest obłożona zaschniętą gliną :) Może jak dam inne oświetlenie i trochę pokombijnuję z jasnością texturki to będzie lepiej widać.

 

Sid, muszę ci powiedzieć, że twoje pomysły mnie bardzo inspirują :D[piwo] Postaram się wyrobić z \"krwawym fraczkiem\", a jak nie to dam go przynajmniej na oręż.

 

Ostatni update, przed finałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no...człowieku...powala. Brak mi liter w klawiaturze:), dosłownie perfekcja,miodzio. Realizm i textury na maxa świtne! Gratuluję, dla mnie niczego nie trzeba zmieniać! ! !

 

Ale i tak będę walczyć do ostatniego dnia, nie poddam się, hehe:) !!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam uprzejmą przyjemnośc wreczyc panu za te prace \"6+\" i gratulować wygranej , jestemsy wszystcy pod zajebistym wrazeniem i sledzimy panskie postepy od samego początku.... Gratuluje zajecia 1 miejsca

 

 

Stary to jest imponujące i zajebiscie fascynująco-wciągające , zwala z nóg i robi wrazenia murtowane

 

Bravo człowieku jak dojdzie zakrwawiona bron biała i pare flaków to ja , chyba normlanie to odpadne :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja się idę zająć chodowlą buraków bo widzę że w 3d nie mam czego szukać :|

 

Pracka jest ULTRAWYPASIONA - zrenderuj ją jakoś tak żeby można było wrzucić na tapetkę windy...[boje się]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności