Skocz do zawartości

Living Dead: Death Knight


Conq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 345
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Sajan, postać robiłem z boxa metodą edit poly, elementy zbroi takie jak czaszki, te dziwne nakolanniki i pasożyty też z boxów i też edit poly :) Natomiast same buty zrobiłem z kopi postaci odłanczając część faców od kolan i potem je przerabiałem na szusy. Inna sprawa ma się z tymi branzoletami (bez pasożyta), bo wyjściową figurą był plate, zrobiłem ogólny zarys z boku, a potem wytłaczałem i szlifowałem.

 

 

Pablo, do piątku Shao będzie gotowy ale bez peleryny, miecza i włosów :) Te dodam na końcu jak starczy czasu, bo od jutra bede charował nad texturami, a jak znam siebie to będzie z tym ruła i piec [lol]

i nawet jeśli nie zdążę na czas to będę szczęśliwy, że przynajmniej połowę modelu otexturuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no teraz to mnei w kosmos wyjebalo , popaliło i popiesciło prądek , kurdee co zaaaaa postac , wow wow wow no nie wiem co powiedziec WOW i to wszytskooo wee stary skoncż ja ale tak aby nie było mocnych nanią bo inaczej zawiode sie na tobie !! :D :D :D :P [piwo][piwo][piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris, to nie suty :D Nawet sam nie wiem co to jest, bo to jedna z warstw textury. Ale i tak usunę te kropy bo psują efekt.

 

Pablo, robiłem to unwarpem bez Uvwpmapowania. Tak na marginesie to moja pierwsza textura robiona tą metodą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kocham kolce Goham :) Ale buciki i tak już ważą ze 20 kg i wolałbym ich bardziej nie obciażać :D Ale myślię, że skusze się na jakieś kolce np. na plecach tak, żeby przebijały płaszcz i żeby było je widać nad barkami.

 

Tymczasem kolejna texturka tego czegoś na klacie, ee pasożyta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To śluz się tak błyska, a nie skóra :D Ale właśnie brakuje mi tego co powiedział Felav. Łańcuchom brakuje tej rdzy i na pewno ją dodam. Ale zależy mi na lepkości :) Spróbuję dodać coś jakby hmm takie śluzy które będą zlepiać łańcuch, ciało i pasożyta. Żeby się nazyało że upadły wyszedł z jakiegoś kokonu [hmmm]

 

Bardzo wam dziękuję za wszelkie uwagi i pochwały :)[piwo] To nie tylko mnie mobilizuje, ale też wiem, że to co robie jest przynajmniej do zniesienia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phantom ja ci powiem szczerze że sam jestem zdziwiony. bo widzisz, nie znam się na oświetleniu i np. o dziwo jak dla mnie to te miejsca które są bardziej czerwone lub ciemniejsze to się bardziej błyszczą, a bardziej blade są takie suche. Jak nic z tym nie zdziałam to walnę takm gdzie trzeba trochę śluzu :)

 

A tymczasem taki mały updacik. Nie sugerujcie się że tak to będzie wyglądać w fazie końcowej, ale jedynie dać wyobrażenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały updejt :) Jeśli chodzi o włosy to wyszły kupowo bo nie znam jeszcze wystarczająco dobrze Shaga.

 

Sharp, odnośnie tej skóry, to wiem jak rozwiązać ten kontrast [piwo]. Otóż mam zamiar dodać na niej jakieś tatuaże, takie ciemne, prawie czarne jak u Bezimiennego :) A śluz nadal jest aktualny.

 

Felaw, kilka stron wcześniej zamieściłem screena bipeda dla ostatecznej pozy :)

 

Boowa, możesz mi nie wierzyć, ale ja naprawdę jestem debiutantem. To że wychodzą jak wychodzą to kwestie żmudnego kombinowania, eksperymentowania z czym się da. Robal gdyby był efektywnie oświetlony to zobaczyłbyś niedociągnięcia, podobnie jak ta ślina z brzucha :)

 

Pazzi, unwarp to modyfikator, którym można precyzyjnie dopasowywać siatkę modelu do konkretnych elementów textury :) Niestety to dość pracochłonna robota, bo najpierw trzeba sporządzić texturę na podstawie siatki, a potem je dopasowywać, tak aby nie było np. ciągłych lini itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No qrde ten render jest o wiele lepszy od poprzedniego , bardziej klimatyczny i mroczny , to sprawa oswitlenia chyba to sprawila, ale popracuj jeszcze nad efektem koncowym masz jeszcze 22 dni :) Powodzenia :cool:JEDNYM SŁOWEM WYPAS- DUZO DETALI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności