Skocz do zawartości

Living Dead: Death Knight


Conq

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra robota :) Jedyne co mi sie nie podoba to te kropki na pajaku obraz na lewym przedramieniu. Byc moze to wina antialiasingu ale jestem pewien, ze jakos sie tego pozbedziesz jesli bedziesz chcial. Tektury wykazuja zbytni chaos. Wiecej uwagi poswiecisz tektura a bedzie poprostu Bomba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 345
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[wow] nie wiedziałem, że model wzbudzi aż takie reakcje :)

 

Sharp, ta textura nóg to kawałek zdjęcia na którym była taka na wpół wyniszczona waza, a naniosłem ją uvw mapem. A co to jest ten composite ?

 

Tesaurus, po prostu nie umiem dobrze oświetlać scen i dlatego to tak przykro wygląda. Ale nie rozumiem co masz na myśli mówiąc że textury są chaotyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba o to chodzi aby praca była spójna! .....nie widzę żadnych błędów w texturowaniu; powiedziałabym nawet że mógłbyś niektórych wiele nauczyć!

 

...jestem teraz w szkole ale nie mogłam się oprzeć żeby nie zajrzeć co się dzieje wświecie żywych...... dzięki za pomoc, Conq....wrócę- sprawdzę.

 

[mruga]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oks, nagnę trochę ostatnie słowo i walnę ten naprawdę ostatni update :) Jest czarnobiały żebyście się nie sugerowali oświetleniem, bo jest bardzo kipowate :D

I tak przy okazji, to co polecacie jako broń ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie jest kolorowe bo textury wyszly ci wyrąbiście ale jest klimat!!, te kamienie a wlasciwie ich tekstura jest tak jakby brzydko rozciagnieta...tak mi sie wydaje-poza tym wszystko jest na jak najlepszej drodze do zwyciestwa:D

 

Ps:composite to takie coś w edytorze materialow, ze mozna kilka textur zbić w jedna kupe, każdą z różną przezroczystościa...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie za duzo jest \"podstawy\", ....chyba że to nie jest jeszcze końcowy update (to tylko moje wrażenie!)

a na broń? chyba widziałbym coś długiego, wąskiego, OSTRO zakończonego.... coś w rodzaju oszczepu ale stylizowany-taki do ręki Twojej postaci!

Gratuluję jeszcze raz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie, co do broni...szkoda ze nie robisz dalej tego miecza, gdybys zrobił taki wielki, potezny i sadystyczny to byloby cool. A co bys powiedzial o jakims toporze? ALe to trzebaby troche nad tym popracowac......:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze myśle że topór do tej postaci akurat nie będzie pasował...cała postać przypomina mi Seravoka z BG a on miał 2 reczny miecz...i to do niego i do zbroi najlepiej pasowało...Conq myśle że pownieneś jednak sworda pożądnego zrobić...co do kolorów...to czano-biały nie pasuje...nie widać ile roboty włożyłeś w texturing...mash jeszcze troche czasu strzel sobie [piwo] i skup się na robocie !!

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Sharp za te adresy :) Mam się teraz na czym oprzeć. sorx, że nie dałem miecza, ale jak już wcześniej wspominałem, nie wychodzą mi :(

Apropos tych nieciekawych kolorków, to to nie jest pomniejszenie finałowego screenu :) Ostatecznie obrazek bedzie dupnego formatu jak na plakak w kolorkach i takim oświetleniem żeby było widać szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamieszczasz na forum i piszesz że ten obrazek ma być brany pod uwage podczas oceniania. jak ma byc to ostateczna wersja to dobre by było jakby była w dobrej rozdzielczości i w takim rozmiarze zweby było widać szczegóły, pzrez co bedzier sporo ważył. dlatego najlepiej umieśc go na jakimś serwerze a na forum podaj do niego link.ale mozesz zamiescic jak chcesz. potem prace sa zbierane przez nas i wrzucane dla jury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sharp , konkretne strony z bronmi hehe, wypasione podobają mi sie , No Conq muszis zmi dac jaką bron bo bez tego nie ma efektu , ja jzu ci powiedziałem swoje i fajnie by było jak by na tej brobni krew sie lała było by przyjemnie , sam pomysl hehe :D [piwo][piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wojtekjs

może być hehehe ;)

co do broni, to postaraj się ją zrobić wyglądającą tak potężnie jak postać, to wszystko będzie cacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finał

 

==============================

 

Text:

Rycerz Śmierci, jak sam tytuł wskazuje, to wojownik, którego jedynym celem jest zabijanie. Pasożyty, które się do niego przytwierdziły, przejęły kontrolę nad jego mózgiem. Męczennik nie jest świadomy swoich czynów, jego dusza jest martwa. On nie odczówa współczucia, bólu, nie poddaje analizie swoich czynów. Jedyne co się dla niego liczy to nieść śmierć i zniszczenie.

 

Model: 3D Studio Max 5.1

Rendering: 3D Studio Max 5.1

Textury: Corel Photo Paint 9

Ogólna liczba face\'ów: 99 213

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu zmniejszyłbym trochę teren dookoła Death Knighta, aby sięnie doczepili moderatorzy.

Gratuluję pierwszego miejsca :D[piwo]:D.

Jedyną rzeczą do której można się doczepić to włosy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

COOOOOLL.....

 

dla mnie bomba - zwłaszcza, że obsetwuje ten topic od początku...... i mimo, że widziałem powstanie dzieła - to muszę powiedzieć:

 

GŁOSUJĘ NA NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI

(...bo na Jury nie mam wpływu......)

 

[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniejsza wersja była kompozycyjnie o wiele lepsza, ja bym to zmienił na twoim miejscu i szybko podsunął image\'a z jego poprzednią pozą i nie rezygnowałbym z świecących oczek. To tyle, pozdry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja finalna oo miło ... juz to kiedys ci pisałem , Masz 1 pleace hehe i nie ma mocnych , chodzby sie kłucił i posadził tam kogos innego hehe ty dostaniesz to na co zasługujesz a widac na co zasłuzyłes , ciezką pracą i wielką ilością cierpliwosci i duzo wiedzy mieszanej z umiejetnosciami :D i wyobraznią :D wiemy wszyscy do czgo taka mieszanka proadzi hehehehe

 

MOje uznanie i Gratulacje :D [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uh trochę się nie postarałem :( Po głęgszej analizie pracka straciła klimę, wygląda jakby w środku siedział jakiś szkielet a nie mr. muscle. Jak zdażę to zmienię aktualną pozę na tę wcześniejszą co była groźna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytuję Adka: \"Osoby które ewentualnie zrobią nowsze updaty po 20 przez te dwa dni prace do podmiany mogą wysłać do saygona na maila ...\"

 

mam jeszcze jedne dzień, szkoda byłoby go nie wykorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wróciłem do starych dziejów :) Teraz wygląda chyba lepiej [mruga] Aha, obrazek jest taki mały bo jakbym dał większy na forum to by znacznie stracił na jakości. Ale Saygonowi wysłałem ten we właściwym formacie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności