Skocz do zawartości

Scena3d: spacerniak


Rekomendowane odpowiedzi

Poniżej moja pierwsza scena prezentowana na MAX 3d, z reguły czytam niż postuję stąd z pewną nieśmiałością zamieszczam linka ;) oceńcie i skomentujcie - jak? w to nie wnikam byle konstruktywnie ;) i nie śmiejcie się z linka ;)

 

http://www.uprzyjaciol.pl/test/sdfgtw.jpg

 

edit: prosze nie czepiać się tytułu - miałem na niego bardzo różne pomysły i ten jest.. neutralny ;))

 

[thx for M@Ti i Marcin ;)]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo przyjemna praca, ciekawy pomysł z równie ciekawym tytułem! Technicznie w zasadzie bez zarzutów - obudowa przedłużacza wydaje się być niecałkiem dokręcona - rewelacja to produkt polski przecież ;P Materiał tej obudowy mimo wszystko za bardzo się świeci, przez co sprawia wrażenie twardego łamliwego plastiku, powinien być bardziej matowy i "miękki". W sumie najbardziej razi to, że wtyczka nie jest okrągła tylko wyraźnie eliptyczna (???) i nie jest to zniekształcenie perspektywy. Poza tym pozytywnie!

Podoba mi się.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam sie ze eliptyka owej wtyczki to zludzenie wywolane scietymi bokami kola ... :)

praca jak najbardziej przyjemna w obejsciu ... prosta i fajna.

 

to co ma byc pokazane jest pokazane ... to co nie ... a po co nam to :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie! ;)

 

 

MareG - wtyczka jest wycięta z obu boków - są tylko takie wypustki więc możę robić wrażenie i też jest pod takim kątem że nieco wygląda eliptycznie

 

Skilo - nie czaję z tymi dyskietkami - jakiś manual? lol

 

dzięki Klicku za pomoc w swoim czasie ;)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności