Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Fiat 125p


egon14

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wam

maluch to był wielki niewypał, poprostu sie troszke za trudny zrobił, ale to szczegół

Dzis zaczynam modelować fiata 125p, juz do tego fiata mam deske rozdzielczą, która pochodzi z poloneza caro plus :) ale jest jescze nieskończona, Oto Ona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witam

długo mnie niebyło, poniewrza cały czas robiłem pruby renderków, i dzis wrzucam ostatnią fotke tego fiata, fakt brakuje jeszcze lamp i siedzień, ale sorry, mój komp tego fiat 125 juz niewytrzymie. Pozdrawiam 3m cie sie wszyscy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miał nowego kompa z prckiem CELERON 2.6 I 512 RAMU

 

Omg. Nie zdziw sie, jak na tym bedzie Ci chodzic podobnie, jesli nie gorzej. Lepiej dolozyc te 300-400 zl i kupic PIV 2,4 Ghz. Wydajnosc o 100% lepsza i nie bedziesz sie meczyl przy okazji z gierkami etc, bo Celerony, prawde mowiac, to syf :). Pzdr

 

Btw. Patrzymy na prace, ale ortografia poprawna musi byc, bo jak czytam takie posty, to az mnie skreca :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skilo, mam osobno drzwi, maske, wnętrze i tak siada :( , hyba bende musiał poczekac do 4 grudnia, bo bende miał nowego kompa z prckiem CELERON 2.6 I 512 RAMU

 

no ten procek to niezyb dobry pomysl wydaje mi sie ze moj athlon xp 1600+ bedzie szybszy nawet z 256 mb ramu te celerony to wielki nie wypal lepszy by byl jusz te p4. nie kupuj highlow endowych prockow ;). Glupi duron byl o niebo szybszy niz te celerony, szkoda ze go jusz nie robia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powylaczaj sobie Meshsmootha w viewporcie a wlacz jedynie podczas renderingu i wszstko bedie dobrze, kieyds na moim sprzecie PIII 733Mhz i 128 RAm., robilem o wiele bardziej skaplikowane modele i jakos mi komp nie siadail! Trzeba myslec a nie poddawac sie od razu!

 

pozdr

 

P.S.

Skoro wiiesz od razu ze komp Ci nie wytrzyma to po co sie w ogole za to zabierasz?!

Dorosnij ! i skoncz wreszcez cos ! lub po prostu nie rob WIP-wo tylko dawaj od razu do Gallery, abysmy juz nerwow nie tracili przez Ciebie (lol)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm troche zle chamfere tylenj szyby przy naroznikach ;) i oglnie tam gdzie ppowine byc lagodne zaokraglenia to sa jakies buble :D a ta glaka zminy biegow troche duza i dluga, tak jak by mial ktos siedziec ze wzrostem 3.30 metra :D szkoda ze nie ma tylnej kanappy to by tam siedzial :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności