Skocz do zawartości

Living dead: Lawnmower Man


adamkos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No normalnie szczena mi opadła.

 

To jest zajebiste.

Nic dodać nic ująć.

 

Jak patrzyłem na ten ostatni render, to przypomniał mi się \"demo reel\" Hiko, nie wiem czy widziałeś, chodzi mi o tą urwaną, odrąbaną głowę.

 

And the Winner is ............

[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....woooooooowwwwwwww !

 

ale czadzisko.... normalnie szok....

 

szkoda tylko, że ta \"tunika\" troszkę jest kanciasta przy tej \"wygładzonej\" postaci.... ale i tak bomba

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cudne cudne i jescze raz cudne ... kolory modeling textury swiatlo poprrostu wszystko super !!! klimat to ma wspanialy i niepowtarzalny ... cacko taki klejnocik tej bitwy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm - jeszcze ten tekst po ang. nie wiem za bardzo co tu wymyslec... moze cos takiego:

 

-The Lawnmower man was resurected during satanic ritual. Since that moment his body suffers constant pain of agony. He can find only temporary peace when he rips new souls out of headless bodies of his victims. He was great warrior once. Now he is a ferocious satan\'s puppet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co tu widze , szokuje i zbija , hehe i ten odblask , efket ciekawy dla uwidoczninia szczgółów hehe podoab mis ie pomysłowośc wyknczenia :D

 

Hmmm ciekawe co bedzie w next battle hihi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze!

 

iki, iki - sUUPER! Ten 2 render chyba lepszy. W 2 pozie widac dbalosc o szczegoly. A w pierwszej nie podoba mi sie urwana glowa, nie wiem czemU ;).

Ale i tak jest ZAJAWKOWO!!

Wymiatasz[boje się][killer]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MareG dziekuje ci bardzo. moje miejsce jest dla mnie w pelni satysfakcjonujace. poza tym calkowicie ufam temu jury wiec Twoja nagroda jest jak najbardziej zasluzona! ...sami moi 3d idole w tym jury. --------------------------------

Gotham, nie wiem jak to zrobiles, ale jesli zaloze swoja firme, to chce cie w dziale marketingu i reklamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh jak juz wszyscy zapewne wiedza to hmm owady ... jak juz to zmutowane brzydkie paskudne obslizgle itd ;) co nie znaczy ze biedronek nie lubie bardzoe jae lubie .chyba jedyne z owadow ktore lubie

a mi sie najbardziej podobaja tamaty :

pieklo i jego pan :D :D :D

a ja tak go widze :D :D :D :D

i moze te fruwajace istoty

niewazne

ah adamkos to ja ci dziekuje za tak swietna pracke !!

[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności