Skocz do zawartości

Biurko do pracy


pwq

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy dział hardware to odpowiednie miejsce na ten post, ale przecież biurko jest nam tak samo potrzebne jak monitor czy myszka. Szukam jakiegoś fajnego biurka do na którym zmieściłyby się trzy monitory 24", tablet A4 i wiadomo, klawiatura i mysz. Może widzieliście gdzieś jakieś ciekawe oferty, a może macie jakieś fajne projekty, które można zlecić stolarzowi do wykonania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem jakiś czas temu podobną sytuację - nie mieściłem się na biurku i chciałem sobie usprawnić życie... Rozwiązaniem okazał się dębowy stół z blatem 200x90cm, który sobie stał nieużywany od lat. Miejsca jest aż nadto - nie ma problemu z monitorami za blisko i zostaje bardzo dużo przestrzeni na jakieś dodatkowe rzeczy. Poza tym jest w opór miejsca na nogi i spokojnie można coś jeszcze trzymać pod stołem. Jedyna wada, to brak szuflad/szafki, ale zawsze możesz sobie wstawić pod spód kontenerek.

Ogólnie bardzo polecam takie rozwiązanie jeśli chcesz mieć dużo placu 😉

Teraz mam inne monitory, ale na zdjęciu widać ile jest miejsca 😉

P.S. Zdjęcie robione ziemniakiem.

stol.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie jak wujek - zwykly stol. Chodzi o miejsce w koncu. Siadam i robie. Mialem swoj projekt, ktory chcialem dac zrobic stolarzowi ale kazdy pytany stolarz wycenial to jakbym chcial konstruowac jacht dalekomorski a nie duze biurko wiec dalem sobie spokoj.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pwq napisał:

A jak z wysokością? Stoły chyba z reguły są troszkę wyższe niż biurka, ale mogę się mylić.

Mój ma 75 cm wysokości i jest idealnie.

20 minut temu, jaceks napisał:

Kupujesz stelaż do biurka https://stema.istore.pl/pl/c/Z-NOGAMI-KWADRATOWYMI/2192217

plus zamawiasz blat 28 mm o odpowiedniej grubości. Zmieścisz się w 600-650zł brutto. Masz biurko jak Berlin.

Stół z litego drewna na pewno wyjdzie drożej, ale... jest z drewna 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, wujek_kane napisał:

Stół z litego drewna na pewno wyjdzie drożej, ale... jest z drewna 😉

Do domu na stałe tak. Fajny mebel i nie tylko jako biurko. Drewno jest drewno. Super to wygląda. Ale jednak drogie jak cholera i mało mobilne jak trzeba by się przenieść.

A twój był kupiony jako gotowiec czy na zamówienie?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, jaceks napisał:

Do domu na stałe tak. Fajny mebel i nie tylko jako biurko. Drewno jest drewno. Super to wygląda. Ale jednak drogie jak cholera i mało mobilne jak trzeba by się przenieść.

A twój był kupiony jako gotowiec czy na zamówienie?

Gotowiec, zdaje się był kupiony w Jysku. Ceny nie pamiętam, ale to było lekko 15 lat temu, więc i tak byłaby kompletnie niemiarodajna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goraco polecam biurka elektryczne (np. PLATINET, działa swietnie), możesz wtedy pracować na siedząco, i na stojąco. Twój kregoslup Ci podziekuje.

Stelaz możesz kupic osobno, blat o odpowiednim rozmiarze osobno (np. z ikei). Biurko można sobie rozszezac również na boki, wiec nie straszne mu szerokie i wąskie blaty.

Edytowane przez Traitor
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robiłem sam, miałem stare, robione na zamówienie ale już mi strasznie zbrzydło i ergonomii w tym nie było, blat z czasem też będzie wymieniony na coś 28mm, może blat kuchenny, koszt 100 zł o ile masz czym spawać, ciąć, malować

 

79534158_2521881238134427_3251345025379860480_n.jpg

Edytowane przez mandragora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności