Skocz do zawartości

WIP_3d_StanleyZ


StanleyZ

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

wygląda bardzo spoko. Widać, że wiesz co robisz.  Chyba masz już jakieś doświadczenie?

Mógłbyś też wrzucić widok 3/4.

Coś mi nie pasuje w jego pozie bo chyba bardziej powinien wspierać się na lewej nodze skoro prawą unosi na palcach a biodra na to nie wskazują.

I możesz go trochę powyginać jak Dawida 😉 Przy takiej statysteczej pozie dobrze to wygląda.

Teraz taki sztywny się wydaje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsyłam widok 3/4. Wielkie dzięki za pomoc.

Jeśli chodzi o doświadczenie to jestem po kilku kursach na udemy z may'i  i w trakcie pierwszego z zbrush'a wiec profesjonalnego nie mam (jednocześnie próbuje się nauczyć anatomii stąd pewnie sztywna poza 🙂 ). Planuje powoli zacząć budować portfolio i szukać pierwszej pracy jako grafik. Na razie na artstation mam tylko jeden własny projekt roweru który zrobiłem w may'i (https://www.artstation.com/artwork/nYzDDo). 

5.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam update pracy, powoli zbliżam się do końca, mojego pierwszego modelu w zbrush'u (zostały spodnie, buty, torba, włosy + broda i ogarnąć o co chodzi z micromesh i nanomesh). Powoli do przodu 🙂. Jeśli macie chwile skrobnąć jakąś uwagę bądź krytykę będę bardzo wdzięczny, wszystko mi się przyda przy następnym projekcie.

1.thumb.jpg.cab0f43d6c327a3b3b6bab70c91084de.jpg

2.thumb.jpg.ad7c5e747460d893faa77539671d3118.jpg

 

Wrzucam też swój koncept z którego staram się robić dla porównania (nie jestem wprawnym rysownikiem :)).

Concept.thumb.jpg.e26692aa543fd394a8d7f1b961d3c777.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na początki to jest naprawde bomba, wiadomo w pozie troche brakuje poczucia ruchu, gdzieś tam możnaby podszlifować anatomie, formy itd. 

Ale zrobisz takich jeszcze 10 i samo przyjdzie. 

Widać, że coś już kumasz baze bo nawet te ciuszki fajnie idą. Więc jedyna słuszna rada to działaj dalej 😄 

Pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodaje tutaj tylko kilka screenów z zbrush'a do ostatniej pracy bo reneder dodałem w galerii wiec nie będę powielał obrazów 🙂.

Jak zwykle proszę o opnie, rady oraz krytykę i serdecznie dziękuje z góry. 

Zeszło mi strasznie długo ale po raz pierwszy używałem marvelous designer'a, substance designer'a oraz pierwsze podejście do haircards (to było naprawdę bolesne :P) czy do retopologi postaci oraz malowania skóry w substance painter'erze - wiec praca pierwszych razy 🙂.

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super, buciki leganckie. Moznaby jeszcze posiedzieć nad proporcjami, szyja ręce głowa coś jest nie tak. ( możesz sobie wrzucić skana kobitki obok i sprobować dopasować swoje proporcje do skanu, wtedy szybko wylapiesz co Ci nie gra ) 

Bardzo dobrze Ci to idzie, cisnij dalej 

Edytowane przez ArnoldSzczesliwy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności