Skocz do zawartości

Twoj pulpit


wesoledi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

DUNDE-> upiekłeś dwie pieczenie w jednym piekarniku ;) zobaczyliśmy Twój pulpit jak i usłyszeliśmy głos (coś podchodzące pod drugą stronę ekranu). Mi też by chyba było niewygodnie. Ale wodotryski lubię owszem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azezello: ano użyłem swojej tapetki i 2 themów superkaramby, do tego icon-theme "nuvola" i włączyłem przeźroczyste panele i to chyba wszystko, a i jszcze czcionki odpowiedniez aa i odpowiednio dobrany zestaw kolorów, no i jeszcze takie rzeczy jak styl widgetów "plastik" i skórka na menadżer logowania ale tych ostatnich to raczej tu nie widać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ale caly pulpit byl w smieciach! :P Pozatym i tak mialem posprzątać...

 

Co do WoW'a to oczywiście, gram, gram... czyżby mój ziomek? :P Jak tak - to powiedz jaki serwer ;]. A wlasnie - jeśli komuś się nudzi, to chętnie zagram w NwN'a, Bfa, bądź w WoW'a...

 

Abonament jest gupi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja jade na "darmowym etapie", zobaczymy co będzie później. Co do kopania, to mam łotra i ja im kopie :P . A co do avatarka - yep, screen z trailera. Ostatnio mnie strasznie telepie, nic nie mogę zrobić, nawet szklanki przytrzymać, grać przestałem, modelować przestalem, rysować przestalem i oglądam trailery... non stop. Od Teastera po Upadek. Czy to już fanatyzm? :>

 

A tak serio - to już się doczekać nie mogę. I tyle. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie spadł na drugą stronę, ale go przytrzymam ;]

po dłuuugiej konfiguracji gentoo nabrało wreszcie oczekiwanych kształtów, zabrałem się więc za pulpit, zrobiłem go na podobieństwo starego, chociaż z pewnymi modyfikacjami. Ikonki jeszcze wymagają troszkę pracy.

th_53d_desk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności