Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Joystick


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie za dużo tych świateł? (przez to za dużo tych cieni)

Przydałoby się lepsze podłoże no i kabel taki krotki że musiałbym grać na podłodze za kompem :))

Kabel jak smoła.

Modeling OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość styczny
czasem jak na coś patrze to myśle "coś tu jest źle" ale nie wiem co. To właśnie przeżywam teraz.

ja wiem kabel jest zakrutki he he he

ale to nie jes takie wżne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za dużo tych świateł? (przez to za dużo tych cieni)

Przydałoby się lepsze podłoże no i kabel taki krotki że musiałbym grać na podłodze za kompem :))

Kabel jak smoła.

Modeling OK.

Ze światłami wiem, zresztą są żle ustawione troche i niewidać np. detali wtyczki, po drugie ze zbyt słabym antialiasingiem jest wyrenderowane i niedidać dokładnie co jest w środku. :P

 

Kabel patrzyłem na oko, może rzeczywiście troche za krótki, co do koloru to on naprawde jest taki cholernie czarny i sie tak świeci, może fotki zażuce jak będe miał aparat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowal area shadows i jakes ciemniejsze podloze.

dzojstick cool a o bledach juz slyszales.

pozdr

No niestety tak jak napisałem niemam tego modelu bo mi dysk padł, a to jest moja praca sprzed 2 lat, tak naprawde to miała być jescze poprawiana, a teraz to nawet niemam jak :(

 

PS: Pewnych bajerów niema (area shadows) bo to było jeszce kiedy miałem celerona 433 i sie raytracing starsznie ślamażył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odp:

 

Też taki miałem do Amisi!!! Reklamowany jako NIEZNISZCZALNY - został załatwiony (złamany) jak szwagier próbował zestrzelić "Czerwonego Barona" von Richthofena w grze WINGS ;)

 

Dobry model, choć jego prezentacja mogłaby być lepsza - konkretnie lepszy AA oraz mniej prześwietlone tło, bardziej stonowane z wyraźniejszymi cieniami typu soft... Teraz całość ma charakter "przykładowego eksponatu" czyli bez klimatu.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adrian_pl

Fajny joy, taki jak w amidze, ale mialbym watpliwosci do tego przezroczystego plastiku, cos w nim jest chyba nie tak...albo mi sie zdaje.

Ogolnie bardzo fajny model !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm chyba nikt mnie niesłucha :/

 

Napisałem wcześniej że model i cała scena mają ponad 2 lata i model straciłem, bo miałem awarie dysku i pokazuje tylko to co mi po nim zostało, więc nic niezmienie bo nawet niemam jak, a od nowa tego samego z zasady nierobie, bo zawsze lepiej wychodzi i mógłbym tak w kółko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności