Skocz do zawartości

Flesh Tearer Space marine


Quel

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, wrzucam swoją najnowsza pracę. Jest to Space Marine ze świata Warhammer 40 000. Model jest skończony ale będzie teksturowany i renderowany w blenderze. Co siądziecie o samej rzeźbie? Macie może jakieś rady na poprawę?  Będę bardzo wdzięczy na konstruktywną krytykę.




2x.thumb.jpg.2ff662c4405501bfe5832d925781b2ff.jpg

1x.thumb.jpg.e3606ff2644dfa5014aef0bd55d13483.jpg


6x.thumb.jpg.40bf03e7d85dca260d6e2b21b7d5ccc2.jpg


5x.thumb.jpg.e6c7d5cd73b12375b05fb432c6dd02f0.jpg

3x.jpg

Edytowane przez Quel
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre, zgodzę się, że na łokciach od trony ciała wygląda jakby nie było wiele miejsca na ruch. Dodatkowo często krawędzie obiektów są za idealnie równe, np skrzydełka czy ozdobna tarcza są jak od linijki a sam napierśnik ładnie pokiereszowany i w kilku miejscach są ubytki na krawędziach, to samo bym zrobił w kilku innych miejscach żeby przełamać idealną formę, skrzydełka też wydają się być w dużo lepszym stanie niż napierśnik, uszkodzenia są znacznie delikatniejsze i przez to się odcinają ale takie rzeczy można spokojnie wytracić przy teksturowaniu i renderze ale już zbyt równych krawędzi się nie da i to bym lekko poprawił. 

Edytowane przez Destroyer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się zastanawiam bo nie znam tego uniwersum z czego właściwie jest zbroja bo zwróciłem uwagę na taki element i wydaje mi się, że jest to raczej zbroja stalowa/żeliwna, wiem w realnym świecie nie do noszenia

ww2.jpg

Edytowane przez mandragora
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, dziękuję wszystkim za komentarze. Rzeczywiście trzeba popracować nad tymi krawędziami. Spróbuje też jakoś dopracować te łokcie jednocześnie nie odchodząc od refek.

@mandragora

Pancerz jest zrobiony z ceramitu. To materiał z tego uniwersum. Teoretycznie jest to bardzo twarda ceramika ale często jest też jest przedstawiany jakby miał właściwości metali.  Tworząc detal inspirowałem się wnętrzem czołgu  (trochę ale w znacznie mniejszym stopniu pancerzem) t-72. Metal wewnątrz jest dosyć siermiężny oraz posiada marmurkową fakturę.

 image.thumb.png.ef6989403df345a3b6557c77ebdef8a9.pngimage.png.6fac2160fe420145913f24711cbb4a82.pngimage.png.1b20f48961d9104d59330d9413724fef.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, mandragora said:

ciekawe, nawet sprawdziłem ten ceramit więc jeśli miałby pęknąć to by się całkowicie rozpadło ale to jest takie uniwersum więc biorę to, że tak ma być 😄

No to takie uniwersum gdzie kosmiczne orki żyją w jakiejś symbiozie z grzybami czy coś a konstruują maszyny czy nawet statki kosmiczne dzięki nie swojej wiedzy i inżynierii tylko wierze, że ten zlepek metalu się nie rozleci 🙂 Także za bardzo bym nie szalał z logiką i ugruntowaniem w rzeczywistości 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności