Skocz do zawartości

bigworm


bigworm

Rekomendowane odpowiedzi

W nowym roku moim postanowieniem jest zrobic więcej skończonych prac. Miałem też wreszcie troche czasu, żeby popróbowac nieco innych kadrów, ale jakieś takie no nie wiem, chyba czas iśc dalej.  

gate_sketches.thumb.jpg.3a22f7c79a04b50d9f22f26e45c667b1.jpg

A i przy okazji pomalowalem i wyrenderowałem sobie taki sculp, który leżał mi na dysku

F_05.thumb.jpg.228191e957efe71b0faa65055e24506e.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo fajne kolorystycznie, render jest spoko, czuć głębię, ale kadr imo nieszczęśliwy. Focal point jest na górze obrazka, na te oświetlone filary, zupełnie nie wiadomo, dlaczego. Jest jakaś postać na moście, która zlewa się z tłem. Jest silny podział na pół w pionie, który nie pomaga. Uważam, że prosi się o wyeksponowanie albo bramy (do niej zmierza postać, to niejako naturalny focal point) albo postaci, i rzucenie tam światła. Dałbym też trochę perspektywy dla tej bramy, żeby linie zbiegu szły nieco do góry, to trochę uwydatni skalę. Opcjonalnie spróbowałbym jeszcze kadr zza pleców postaci bardziej.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Sewer racja z tym focal pointem za wysoko. Ogólnie zamysł był taki, żeby głównym tematem była ta brama na którą pada pasek światła, tak żeby było bardziej tajemniczo. Postac miala byc takim dodatkiem, zeby było coś więcej w obrazku do odkrycia. Może lepiej byłoby gdyby to światło padało niżej a postac była bardziej w cieniu, bo teraz tam za jasno. Nie wiem czy mi się będzie chciało poprawiac, może jednak warto byłoby wycisnąc z tego więcej. Zobacze jak czas pozwoli.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności