Jump to content

Featured Replies

Posted

Jak w temacie. Znacie jakieś ciekawe podkaściki dla grafików z grafikami itd.?
Jak dla mnie miłą dodatkiem było by z grafikami 3D ale z tradycyjnym malowaniem też nie pogardzę. Szukałem trochę coś tam wujek google wypluł, ale pewnie milion innych nie znalazłem. Macie jakieś ciekawe typy? Preferowane języki to Ang lub Pol - bo innych nie znam 😄 

Pozdr 😄🔊🎧

  • Replies 8
  • Views 752
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • @KLICEK już o tym wspomniał i ja dodam że mnie się bardzo przyjemnie słucha Siamaka i jego podcasty na EdgeLoop. Ostatnio gada więcej na tematy życiowe ale też jest spoko. 

  • ciezko o dobre podcasty stary, serio tu masz cos co udalo mi sie znalezc ale wiekszosc z tych rzeczy jest dawno martwych https://www.youtube.com/c/RozmowyzMistrzem/videos https://www.youtube

  • blazejbobek
    blazejbobek

    Ja polecam 2 wykłady, oba obejrzane/przesłuchane po kilka razy 🙂        

...i jeszcze Madeleine Spencer, moim zdaniem ma mega talent (poza sculptingiem) do przekazywania wiedzy 🙂

 

 

Edited by Mejo

Ja lubię serię Draftsmen u Proko, są już tego 3 sezony chyba. Skupiają się głównie na tradycyjnych technikach, ale większość ma przełożenie na ogólnie pojętą "sztukę" i bycie dobrym w swojej dziedzinie. Jest to też dostępne na m.in. na Spotify.

 

1 hour ago, KLICEK said:

Ma talent i spoko smiga w Zetce, ale jak ostatnio powtorzyla 50 razy ze, "jak wiemy" ZBrush nie ma prawdziwej kamery to mi przeszla troche wiara w tych "industry veterans" 😛 Poza tym nie ma sie co czarowac - jej kanal jest glownie po to, zeby sprzedawac platne kursy "outgangu".

Relaksuje mnie sluchanie koleszki co gada o wszystkim i o niczym, rozkminia rozne rzeczy "ogolnoartystyczne":
https://www.youtube.com/c/AdamDuffArt/videos

Z typowo ZBrushowych, poza mistrzem Michaelem Pavlovich'em jeszcze moge polecic Pablo Muñoza:
https://www.youtube.com/c/PabloMuñozGómez/videos

Ale tez taki podcast co to siedza i rzezbia rozmawiajac sobie:
Creature Corner na Gnomonie (jest tam tez masa innych filmikow ale glownie ogladam/slucham Creature Corner)
https://www.youtube.com/user/gnomonschool/videos

  • Author

Dzięki chłopacy... część znam a część chętnie przesłucham/oglądnę do paszy śniadaniowej 🙂 

@KLICEK już o tym wspomniał i ja dodam że mnie się bardzo przyjemnie słucha Siamaka i jego podcasty na EdgeLoop. Ostatnio gada więcej na tematy życiowe ale też jest spoko. 

Create an account or sign in to comment

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy