Jump to content

Promised Land Art Festival 2023 - 2 do 6 września EC1 w Łódź


adek

Recommended Posts

Znamy program Promised Land Art Festival 2023

CD PROJEKT RED przedstawił szczegóły dotyczące programu tegorocznej edycji Promised Land Art Festival, wyjątkowego wydarzenia służącego wymianie doświadczeń profesjonalistek i profesjonalistów z branży kreatywnej, oraz towarzyszącego mu wydarzenia Open Day — które odbędą się w dniach od 2 do 6 września w kompleksie EC1 w Łodzi.

W tegorocznym programie Promised Land Art Festival nie zabraknie interesujących wykładów na tematy związane m.in. z grafiką 3D, ilustracją, animacją, storytellingiem i szeroko pojętą technologią wykorzystywaną przy produkcji gier wideo z segmentu AAA i filmów. Udział w nich wezmą uznane ekspertki i eksperci tacy jak m.in. Masahiko Otsuka, jeden z założycieli studia Trigger, w którym powstało anime Cyberpunk: Edgerunners, Kamila Szutenberg znana ze swojej współpracy z Wizard of the Coast, Brian Matyas ze studia LucasArts i Ben Erd z Blizzard. W programie znalazły się również warsztaty malarstwa olejnego z Marcinem Minorem oraz warsztaty rzeźby z Tomaszem Radzewiczem i Romainem Van den Boghaertem, a także serii spotkań Open Talk dedykowanych dyskusjom artystek i artystów reprezentujących różne dziedziny sztuki tradycyjnej i cyfrowej. 

Z pełnym programem festiwalu można zapoznać się w tym miejscu.

Ideą festiwalu Promised Land jest wymiana wiedzy i doświadczenia, networking oraz zacieranie granic między sztuką tradycyjną i cyfrową. Inicjatywa ta skierowana jest zarówno do osób chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, jak i tych, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w branży kreatywnej. 

Wydarzeniem towarzyszącym festiwalowi jest odbywający się 2 września Open Day — w ramach którego odbędą się dodatkowe wykłady, a także konsultacje portfolio z udziałem m.in Jakuba Knapika i Lucjana Więcka z CD PROJEKT RED. Program wydarzenia znajduje się na oficjalnej stronie.

Bilety na Promised Land Art Festival 2023 można nabyć za pośrednictwem oficjalnej strony wydarzenia. W ramach biletu osoby uczestniczące otrzymają dostęp do wszystkich aktywności planowanych w ramach głównej części festiwalu, a także wstęp na Open Day. Osoby zainteresowane udziałem wyłącznie w wydarzeniu towarzyszącym festiwalu mogą zakupić bilety oddzielnie na dedykowanej stronie.
 
Organizatorem Promised Land Art Festival jest studio CD PROJEKT RED. Wśród partnerów znajdują się m.in. Adobe, Epic Games, Wacom, Vicon, Logitech, Autodesk, Samsung, Ekobilet, OSHEE oraz AMD. Patronem wydarzenia jest Miasto Łódź w ramach programu “600 lat Łodzi” i promocji marki “EC1 Łódź – Miasto Kultury”. Więcej informacji na temat festiwalu dostępnych jest za pośrednictwem oficjalnej strony wydarzenia.

 


Zobacz cały news

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy