Skocz do zawartości

Pilgway 3DCoat 2024


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

AI chat assistant? PRZESIADAM SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😮 Fjuczer iz nau!

Do polymodelingu calkiem spoko narzedzia. Mam caly czas ta wersje do nauki i za kazdym razem jak odpalam to sie odbijam od tego softu jak pileczka kauczukowa od sciany. Nie wiem, fajne rzeczy ma ale co nowa wersja wychodzi mam to samo - update, sprawdzam, wywala sie na czyms banalnym, odniechciewa mi sie i czekam do nastepnej wersji.

Edytowane przez Nezumi
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, Nezumi said:

AI chat assistant? PRZESIADAM SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😮 Fjuczer iz nau!

😄 ale taka interaktywna dokumentacja z ai to akurat bardzo dobry pomysł tylko żeby nie halucynowała, bo już się w gpt nadziałem na rozwiązanie krok po kroku, wszystko pięknie ładnie tylko tych opcji nie było nigdzie 😛

Ja kiedyś trochę używałem do uv, retopo i malowania tekstur z ręki. Pamiętam jeszcze w driamginie 2009 jak to robiło wrażenie bo woxele i taka wodność kształtowania geometrii, jeszcze z 5 lat i będzie zbrush killer 🙂 Ale dobrze walczą tam i cały czas się rozwija, jakaś alternatywa jest i ciągłość updatów a nie jak silo chciało wrócić po 10+ latach od śmierci albo lightwave po kilku choć przymierało jakoś podobnie 🙂

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Destroyere tam, jak nie lubisz halucynacji to masz zwykla instrukcje nudna i przestarzala. Embrejs de fjuczer! 😄 A tak na serio to jakby dobrze dzialalo to byloby super tylko ze praktyka sie czesto rozmija z teoria jak chodzi o AI. Bo jak pytasz "gdzie jest opcja do przesuniecia obiektu" to powie, ale jak zapytasz "gdzie sa opcje do ustawienia viewportu zebym mial tak jak w ZBrushu" to sie pewnie skonczy na czyms w stylu "3DCoat can do everything that ZBrush does! And more! I encourage you to explore 3DCoat. I hope that helps!".

Co do smierci to sie troche obawiam tez - OBY NIE - zeby tam im ruskie nie zgotowaly czegos bo ludzie pracuja nad tym w Kijowie... 3DCoat nie jest zly ale musze przyznac ze sie wywalal mi bardzo czesto. Zniechecajaco czesto. Przy zabawie z defaultowa glowa... No, ale nowa wersja... klikam update i trzymam kciuki 😉 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Przyszłość jest bardzo niepewna albo nie będzie klientów albo wojna nuklearna, nigdy nie wiesz 🙂 Ale z tym ai a wcześniej ze smart materiałai to tak próbują każdego zadowolić i robić to co mają inne softy i korporacje a oni to jednak mała grupka i nie te pieniądze. To nie taki chaos group co też nibyu z kraju 3 świata tj bułgarii ale teraz mają poand 700 pracowników i oddziały w 10 krajów czy coś, w pigway to pewnie nawet 10 devów nie ma 🙂 

prawie przestrzeliłem akurat 10 jest 😄

MM7RfTe.png

 

Edytowane przez Destroyer
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Nezumi said:

A to jeszcze mi sie przypomnialo ze byl nowy strumien-na-zywo (Polacy nie gesi!!! 😉 ) od InstaMAT.

A to jest polskiej produkcji? 😛 

Też na szybko przeglądnąłem, jest integracja z unrealem pokazana, trzeba na spokojnie opatrzeć jak będzie chwila wolnego np oglądanko do spanka 😛

FqsUWey.png

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra zrobiłem reasarch

MXzPhgJ.png

jest germańcem a na imię ma Manfred i jest ceo, Jeremy to wiedziałem, że amerykaniec, teraz wiem, że z los angelesa, jakaś babiczka ze francji i chłopek z portugalii, nie wiedzę polskiej hustarii intelektu nigdzie 🙂 

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Support 3d coata to porażka - brak ogólnie dostępnego śledzenia  błędów i poprawek sprawia, że nie wiesz czy w ogóle ten błąd jest naprawiany.  Niby możesz napisać do deva, ale co z tego jak nie opowiada.  Soft fajny do dłubania dla frajdy, brushe i ui spoko, ale bałbym się robić pracy komercyjnej w nim- bo jak trafisz na błąd to potrafi ci  zniszczyć mesh (undo jeszcze bardziej go kaszani).  plus za wieczystą licencje (co prawda bez wiecznych updejtów, ale  nigdy ci nie zablokują ci licencji) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności