Skocz do zawartości

ZBrush wkrótce na iPada. Zostań beta testerem.


Rekomendowane odpowiedzi

Wersję na iPady Maxon zapowiedział już jakiś czas temu, ale teraz została uruchomiona strona na której można się zapisać do testów beta Zbrusha dla iPada. 

Czy wiemy coś więcej?

Czy ZBrush na iPad jest całkowicie przeprojektowywany?
ZBrush na iPad przechodzi pełne przeprojektowanie, starannie przygotowane od podstaw, aby zoptymalizować każdą funkcję i zapewnić bezkonkurencyjne wrażenia w rzeźbieniu na iPadzie.

Czy mogę udostępniać pliki między wersją na komputer a wersją na iPad?
Tak, możesz łatwo przenosić projekty między ZBrush na komputer a ZBrush na iPad, utrzymując płynną ciągłość pracy na różnych urządzeniach.

Czy mogę pracować przy wyjątkowo dużych liczbach wielokątów?
W ZBrush na iPad możesz bezproblemowo manipulować modelami o wysokiej liczbie wielokątów z precyzją i łatwością, zapewniając niezrównane szczegóły w cyfrowych kreacjach.

Kiedy ZBrush na iPad będzie dostępny?
Planowany start to 2024 rok. Zarejestruj się, aby otrzymywać aktualności i nie przegapić ogłoszenia o premierze.

Ile to będzie kosztować?
Ceny zostaną ogłoszone podczas naszej imprezy startowej. Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia.

Zostań beta testerem: https://zbrushforipad.com/


Zobacz cały news

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś kupie ipada PRO 🙂 to obczaję... ciekawe jaki plan trzeba będzie uiścić aby cieszyć sie obkrojonym softem 🙂 No ale samo to że na mobilnym ipadzie bedzie można otworzyć plik z desktopowego brata tej aplikacji będzie już wyczynem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym widzę jakoś przyszłość dla siebie. Męczy mnie przykucie do biurka i chciałbym sobie właśnie tak czasem coś sculptnać na kanapie.

Nomad mam wypróbowany i nie lubię go. Ale to chyba syndrom używania zbrusha bo nie pasuje mi każdy inny czy to nomad na ipadzie córki, czy to desktopowe rzeczy do sculptu jak blender lub 3d coat. Po prostu mi nie siedzą i się męczę interfacem.

 

Więc zbrush to dla mnie duża rzecz i być może jakiś ukłon w stronę ipada pro i subskrypcji maxona.

Ipad pro to nadal tańsze rozwiązanie niż mobile studio lub surface pro, które za cenę jaką mają, mają też raczej średnią specyfikację. Przewagą IPada będzie to, że zb zaprojektują specjalnie pod ten sprzęt co może naprawdę działać, tak jak to jest z Nomadem.

Do tego ZB raczej słynie z małych wymagań, przynajmniej na desktopie są nadal oszczędne metody sculptowania i sposoby optymalizacji mesha, jeśli komp nie domaga. Liczę na te funkcjonalności w ipadowej wersji. 

Ciekawi mnie też bardzo  jak wyglądał by transfer projektów między ipadem a pc.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności