Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam użytkowników forum Max 3D. W ostatnim czasie udało mnie się znaleźć motywacje i postanowiłem rozpocząć projekt pod tytułem "Medieval Knight KCD" Sam projekt ma na celu pomóc mi w opanowaniu metod modelowania i samego procesu wykonywania modelu od a do z. Zamierzam wykonać coś jak ukazane niżej grafiki referencyjne. Życzę wam miłego dnia i będę wdzięczny za porady.

02.jpg67dee344-74f7-4c00-9448-7b161ac9294aDefaultHQ.jpg

7552ca4287993db9fad78014626eb89f.jpg

Witam ponownie wykonałem moodboarda w programie Pureref i oto efekty. Co do wykonania poszczególnych rzeczy zamierzam wykonać tarcze o migdałowatym kształcie ze ściętą górną zaokrągloną krawędzią. Zamierzam wykonać podstawowego rycerza w lekkim pancerzu w postaci odpowiadającym dla wieku XII i XII. Więc teraz zaczynam tworzyć podstawowy mesh postaci. Jakieś Porady ? Życzę miłego wieczoru 🙂Zrzutekranu2024-07-04204029.thumb.png.630fbca21b4aa6b3e606008aad26edd8.png

Edytowane przez Patryk Gierada
Postępy w projekcie
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, blood_brother napisał(a):

Masz już zebrane milion referencji i ustalone jakieś etapy pracy?

W dużej mierze tak. Dziś zamierzam w programie pureref zaimplementować refy do programu. Następnie zajmę się modelowaniem postaci. Następnie wykonam ubrania i oporządzenie. Wracając do postaci to myślę czy nie spróbować sculptingu aby wykonać twarz. Na końcu to włosy i textury i oczywiście render.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Ania napisał(a):

W jakim sofcie pracujesz? To twój pierwszy projekt? Powodzenia i pokazuj!

Pracuje w oprogramowaniu firmy Autodesk na licencji edukacyjnej. Pracuje w 3D's Maxie, Mudboxie. Dodatkowo substance painter dla textur i unreal engine dla renderu. I tak to mój pierwszy projekt na tak dużą skalę poniżej zamieszczam link do artstation z moimi poprzednimi projektami będe wdzięczny za opinie. Miłego Wieczoru

ArtStation - Patryk Gierada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że w tych starszych pracach nie zawsze proporcje pasują. Jak zabierzesz się za rycerza, to od ogółu do szczegółu. Najpier ogólna bryła, i nie idź zbyt wcześnie w jakieś szczegóły.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ania napisał(a):

Mam wrażenie że w tych starszych pracach nie zawsze proporcje pasują. Jak zabierzesz się za rycerza, to od ogółu do szczegółu. Najpier ogólna bryła, i nie idź zbyt wcześnie w jakieś szczegóły.

Oki zapisane będe pamiętał 🙂 to do usłyszenia.

4c9b058066cda2108453b64356c39fbf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności