Skocz do zawartości

Adobe Photoshop CS6 i licencja którą używam od lat


Mortom

Rekomendowane odpowiedzi

Rano włączając Shopa dostałem taki komunikat. Wszystko aktywowane jak należy, kluczyk zakupiony w sklepie lata temu i nagle stanie sie nie aktywny?. Wiecie coś na ten temat, mieliście coś takiego?
 

Zrzut ekranu 2024-09-03 100619.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc w zapisy licencji CS6 (https://www.adobe.com/content/dam/cc/en/legal/licenses-terms/pdf/CS6.pdf ) to kupiłeś licencję na używanie softu, i niby jest to licencja wieczysta, ale mogą to zmienić 😛 str. 325. Ale może coś źle czytam.

Ogólnie jak czytałem też internet to jest też już problem z reaktywowaniem starych licencji po awariach sprzętowych.

Chyba po prostu to jest kolejny kamyczek do worka "nie warto adobe".

  • Confused 1
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, blood_brother napisał:

Zawsze możesz napisać do nich i zapytać, czy coś im się nie pomyliło, chociaż raczej będą Cię nakłaniać do wejścia w subskrypcję.

Dokładnie. Bo może to zagranie i na część osób zadziała tak, że no cóż. Już nie uruchomię, a jak napiszesz okaże się, że jednak zmiana sprzętowa i błędnie dezaktywowano licencję. 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK chyba się udało zobić to bez proszenia Magnatów z Adoba.
Podesłano mi na discordzie 2 metody jak to G uwalić:
https://www.youtube.com/watch?v=JKR3xYT7FDk
https://www.youtube.com/watch?v=Vwpr8hLYyeg
 Do tego usunąłem cały CC, zablokowałem również Brige-a, odinstalowałem Geunee Services, ukatrupiłem wszystkie usługi Adoba i narazie problemów brak

  • Thanks 1
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz też zrobić tak:

1. Szukasz cracka do photoshopa w bingu bo google cenzuruje wolność słowa i posiadania 😄 
2. Sciągasz photoshop.exe z jednego z pierwszych wyników
3. Kopiujesz, podmieniasz plik i uruchamiasz
4. Na chwilę na ekranie mignie okno wiersza poleceń i nic się dalej nie dzieje
5. Uruchamiasz ponownie komputer
6....
7. Kupujesz nowy komputer albo szukasz kursów na spawacza i wyobrażasz sobie jak to będzie na nowej drodze życia
8...
9. Profit 🙂

Mam nadzieję, że pomogłem, jak było to sorry 🙂 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez stoje przed wyborem, ale chyba wezme fotoshopa no 10 euro miesiacznie... 40 zl. Troche boli to bo odpalam ten soft ze 2-3 razy w tygodniu do podmalowek, albo innego overpaintowania 😄 ale jak trzeba to trzeba 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Adobe to obecnie rak. A z rakiem sie walczy a nie płaci się mu, za to że toczy zdrową tkankę. Albo odetnie się źródełko finasowania korpolom albo ten rak nadal będzie lub co gorsza, jeszcze bardziej utrudni życie zwykłym ludziom! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mortom napisał(a):

Jak dla mnie Adobe to obecnie rak. A z rakiem sie walczy a nie płaci się mu, za to że toczy zdrową tkankę. Albo odetnie się źródełko finasowania korpolom albo ten rak nadal będzie lub co gorsza, jeszcze bardziej utrudni życie zwykłym ludziom! 

system zapisu pliku dosc nerwow potrafi zepsuc, razem z plikiem i jego kopia:D

Jak masz opcje to pier... abonanemt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności