Skocz do zawartości

Pojazd 3d:custom Hot rod


Bubu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 173
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no to w takim razie daj Omni, skyligth jest raczej mało naturalny, poza tym Omni, przynajmniej w moim przypadku bardziej mi podchodzi, również słyszałem z ust doświadczonego maxowicza, który również nie polecał mi skylight, sam tworze przy Omni

 

pozdro

 

EDIT: i raczej jestem zadowolony z tego typu światła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem pokazać wczoraj, ale już nie zabardzo byłem w stanie ;P No to pokazuje dziś. Zmieniłem tex budynków(i jeszcze chyba coś zmienie bo doszły mi nowe tex :) Lekko zmieniona ulić ( no i czy zmienić to na taką "normalną"??) Tak jak mówiłem ze switeł to tu jest skylight, jedno direcy i jedno area (do doświetlenia ściany, ale chyba z niego zrezygnuje) Na chodnik mam już ajkiś atm pomysł, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. To chyba tyle :) A tu to co wyszło : http://img176.exs.cx/my.php?loc=img176&image=o0kf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm kolor budynku wyszedł troche brzydki jak dla mnie :P sugeruje bardziej pomarańczowy albo brzoskwiniowy, i albo ta ściana wygląda jak metalowa albo to tylko złudzenie przez te area light. jeśli bez niego masz za ciemną ściane to albo ustaw mocniejszy skylight albo daj więcej "bounces"

i skoro pisałeś że ta scenka ma przedstawiać kubańskie klimaty (o ile dobrze pamiętam) to mógłbyś ją lekko przepalić :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin_mocny

właśnie z kolorem to chyba każdy chciałby jakiś inny

a mnie ogólnie się teraz też podoba ta ściana (no i w ogóle)

to jak to będzie wyglądać jak będzie render lepszy a co z wawą czy to już taki lakier będzie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe to raczej nie bedzie taki lakier.Narazie jest taki bo nie mam czasu ogarnąć wszystkiego naraz :) Lakier to nie wiem może matowy, zastanawiam się czy zrowić wawke w suer stanie czy mo.że cosik w niej posuć żeby lekko wyglądała na wraczek, ale chyba zostane przy sprawnej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam teraz czasu na kończenie scenki (matura ;( ) wieć ja się ucze a komp męczyrenderki :) Hehe zebra z klasą wyszła (no zebra to może i tak , ale klasy to jej brakuje ;P) Aha no i bagarznik będzie miał troszeczkę inne mat (szczególnie chrom, który został wrzucony o tak żeby nie było szarego a i tak pozostawia wiele do życzenia, a wydłuzył czas o prawie 20 minut :) i może jeszcze coś w nim zmnienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm matowe?? No nie wiem to co jest u mnie to miała być imitacja jakiegoś polakierowanego plastiku? żywicy? i sklejki? Nie wiem z czego oni tam dokładnie robią zabudowy ;P. Matowe no to może jakaś skóra by się przydała???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności