Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Alfa Romeo 147 GTA


polka dot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

na pewno 2 prace??

-puszki

-wnetrze retro

-Gta

i jeszcze w sygnaturce masz Mazde :)

 

nagraj na cdrw zebys nie zgubil, nie jestem pewien ale te dyfuzory na dole czy jak tot am sie nazywa (te skrzydelka) sa chyba za krotkie, na zdjeciu (:P) wyglada troszku inaczej, ale jak powiesz ze dobrze sa to looz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ;)

 

kurcze duzo czasu zajelo mi przejscie ze stanu ostatniego updata do stanu aktualnego ale chcialem sie przylozyc (chociaz i tak pewnie tego nie zauwazycie :P). listwa pod drzwiami nie jest jeszcze do konca wymodelowana wiec na nia uwagi nie zwracajcie.

aha i jezeli macie jakies zastrzezenia co do proporcji czy dlugosci / wielkosci poszczegolnych elementow (jak to mialo miejsce dwukrotnie) to mowie odrazu ze robie w 99% zgodnie z blueprintami ktore sa w 100% zgodne ze zdjeciami ;)

 

pozdrawiam i prosze o komenty ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin_mocny

baaaaaardzo piękne autko jak wiele włoskich modeli

podoba mi się że je robisz i liczę na piękne rendery w ciekawych scenkach

życzę miłej pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhy szkoda tej mazdy :) znowu sie zacznie :) nowy dysk :) i nowe prace. hyh bedzie znowu ze 4 :) i nie pokonczone ;) hehe no nawet fajnie tylko ten lakierek taki za bardzo wypastowany ;>. hmm ale pozatym w wylocie z nadkola. no jest maly on :) hyhyh

.Pozdro 4all :>

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kryhas > uszczelka konczy sie razem z dzwiami, popatrz na zdjecia :>

 

mam render, ale cos sie bugi od swiatla zrobily ale niewazne. za jakis dzien lub dwa wrzuce gotowy tyl i przyjdzie czas na reszte detali, potem kola ;D

 

wnetrze tez bede robil ale nie bedzie mi sie chcialo do niego przykladac nie bedzie renderow ze srodka wiec nie ma sensu - chodzi o to zeby byly widoczne krztalty na renderach ;)

 

piszcie cos wiecej prosbaaa ;)

 

ps. dzieki mojej kochanej niuni przezucam sie z maxa 5 na 7 :D i teraz bedzie szlo lepiej i szybciej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin_mocny

master kiełbaster a ty w ogóle to znasz się na samochodach

kurde KOME no wszystko tu jest tak wypasione że brak słów alusy są spox i SUPER

no nie mogę jak i cały modelik, tylko jedno, wydaje mi się że coś mieszałeś w lakierni a według mnie ten lakier co był wcześniej był po prostu idealny do ALFY a ten wygląda jak barszcz czerwony zabielany śmietaną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest fajnie ale wolalem poprzedni lakier:) (czyt.kolor) bo lakier jako ustawienia w sam raz, rozmyty jak trzeba i "ziarnisty". wazne ze nie wyglada jak pomalowane lustro:) rozmyj troche odbicia chromu czy daj moze bumpa z noise jak umiesz zeby imitowalo mikro zarysowania . co do felg obleca chociaz ja mam troche inny gust:) POZDROO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Was :D po krotkiej przerwie z braku neta powracam :)

 

co do lakieru to dwie jest taki sam ale na ostatnim renderze jest oswietlony zwyklym bialym skajlajtem a na wczedniejszym to jest hdri a poza tym to ten byl troszeke rozjasniony w ph bo za ciemno wyszlo ponizej macie oryginal. felgi moze beda inee a co do modelu to beda poprawki i wnetrze tez bedzie ale takie prowizoryczne ze wzgledu na to ze komp mi nie wyrabia pozyczam ram skad tylko moge a renderow ze srodka i tak nie bedzie chodzi mi tylko o same ksztalty zeby bylo widac przez te szyby

 

no to tyle puki co ;)

 

wielkie dzieki za posty!

 

pozdroo!

 

 

 

ps. tamten lakier jednak byl inny :P cos skombinuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności