Skocz do zawartości

Pojazd_3d:(low poly)Honda Beat Bzyku vs. Loozack


Bzyku

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 156
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wow TNX:) troche musialem meshow sobie poogladac zeby sie dotego wogole zabrac ale mysle ze nie jest zle :) choc to pierwszy tego typu hihi.

dobra odchylek czesc dalsza. ze odchudzilem troszke(czyli jakies 250tri) nadwozie bze utraty chyba jakosci to wzamian bedzie klamka wymodelowana w low chyba :D jak na renderach sie bedzie dobrze spisywac to ja zostawie. i tam jeszcze pare pierdul jeszcze podwozie do zrobienia takie na szybko nad lampami sie zastanawiam czy beda czy uda mi sie takstura to napedzic no zobaczymy choc jeszcze mam jakies 2000 wolnych

capture3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielot007, na twoim miejscu więcej poly zainwestowałbym w poprawę karoserii a z kół troche odjął...

 

pozdrawiam

 

P.S. swojej siatki już nie poprawiam bo to by było trochę nie fair w stosunku do Bzyka, co najwyżej zmęcze jeszcze jakieś rendery :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe specjalistia :D.

a ja sie zastanawiam jak...

1.to zamapowac ale to najmniejszy problem.

2.zrobic texture czyli co trzeba namalowac a co nie :D

3.i jak to zaimportowac/ wyexportowac do jakiejkolwiek gry.

 

narazie mam a dokladniej udalo mi sie go przeniesc do maxa z hardedegesami i quadami to juz cos teraz dalej. I takie tepe pytanko odemnie czy ktos juz exportowal taki model do jakiejkolwiek gry hihi. wiec poprostu mam problem banalny czy lepiej go zrobic jako pojedynczy obiekt i teksturowac zataczowac wszystko i teksturowac czy tylko wystarczy jeden material znaczy tekstura i kazdy element osobno unwarpnac ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no TNX Klicek problem w tym ze niemam GTA a ja wogole niemam zadnej gry z autkami :D jedynie starcraft gdzies sie tam wala po dysku o i wczozraj sciagnolem jakas free Racer nic nadzwyczajnego no ale bede cos mieszal moze sie uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm nie wiem czy dobry pomysl ale mozesz zrobic tak export do 3ds > import w milkshape>convert na smb

Potem sciagasz hl2 modelel viewer i wlaczasz swoj model wyglada podobnie jak w enginie , ale glowy nie daje sobie sciac bo to taki wymysl na szybko :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie zrobilem narazie wnetrznosci lam ni bedzie bo zblizyl bym sie chyba wtedy do 15.000 a teraz mam niecale 13.000 i wsumie jeszcze niewiem ile to bedzie mialo bozawsze znajdzie sie cos co mozna poprawic :) ale dzisiaj mysle ze cos zrobie i pokaze jak wyglada teraz siatka okrojona :).zarz ktos napisze ze i tak duzo :D.

 

ps.mialem problemik gdzie po zaimportowaniu do maxa wychodzil bug na poczatku mysalem ze to tylko blad exportu/importu a wyszlo na dobrm koncu ze to za sie zknozilem siatke i byl tam taki malutki point tyle ze w XSIu nie bylo tego colerstwa widac max byl bardziej czuly na punkcie takiego czegos :) no ale znalazlem i naprawilem.

a wygladalo to tak.

 

hondabr2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sikham bo na rendzerze to tego tak bardzo nie bylo widac jak w viewporcie(cla okolica wygladal jak jedna wielka czarna plama) i tak szukalem powodu az znalazlem blad.

 

dobra poprawione i o inne wszystko zaimpotrowane co tylko bylo mozliwe. teraz tylko teksturka kolor chyba czerwony i decal'e.narazie tylko do wersji do rendringu zrobie a potem bedzie trzeba dodac cieniowanie hymmm chyba jakos tak :D

br3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Boże cóż za paskudne auto ;)

 

Niestety dopiero teraz zauważyłem ten temat. Dobrze wam idzie szczególnie Bzykowi... tylko ta „kalkomania”...

Kolor lakieru też mi średnio podchodzi ale nawet jak by karoseria była ze szczerego złota auto wyglądało by fatalnie (taki już jego urok)

No cóż... to by było na tyle póki co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos mnie pokusilo i jednak zrobilem przednie lampy. miala byc tekstura no ale z powodu wyboru przez loozacka fury ;) do ktorej znalez zdjecia w wiekszej rozdzialce niz 640x480 i to juz by byl cud hihi to tak szukalem ze nie znalazlem nic oprosz paru zdjec tej hondziny ale fajnych pare tuningow sie trafilo :D i dlatego zainspirowalo mnieto do zrobienia lampek soczewkowych mysle ze jeszcze dzisiaj jakis teksturki na to zkompletuje.

 

lampki.jpg

 

ps. tak sie smiejecie z tego ale jak znalazlem te zdjecia to nabralem respektu do beata bo jest to wielkosci smarta I napewno mniejsze niz minicooper a maluch to ciezarowka do niej :D.

 

today.jpg

todayb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawa dla tego pana :D nie spodziewałem się takiego efektu przy tak niskiej ilości face'ów, teraz czekam tylko na jakiś ładniejszy renderek i jakieś ciekawe odbicia w lakierze :)

 

pozdrawiam

 

P.S. zobacz czy nie lepiej by wyglądało gdybyś kolor felg dopasował do koloru tribala na boku auta (np. niebieski tribal = niebieskie felgi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee szkoda slow, co ja tu wogole robie, ? teraz musze poprawic swiatla(przod, tyl) poprawic rowki tu i owdzie, dorobic jakies naklejki, o teksturowac "to i tamto" :/ szlag by to

23.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności