Skocz do zawartości

Living dead: The lady from Dead Land


SCORPI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 252
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ej...no nie załamuja się, głowa do góry! Model jest naprawdę dobry tylko faktycznie te buty walnałeś tak znikąd:) Być może tak miało być od początku ale to i tak ostateczna decyzja należy do ciebie czy je tak zostawisz czy nie...

hehe..nie martw się...ja też miewam takie chwilowe kryzysy ale szybko przechodzą jak ktoś na forum jako tako pochwali moją pracę:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I come back... ale nie za wiele zrobiłem :( jedne co to zaczołęm nad głową pracować... ale jej jescze nie pokaże... naszło mi kilka ciekawych pomysłuw i niedługo je zrealizuje... czyli jescze bardzo dużo zmiań czeka... kulcze miałm problemy straszne z geometrią.. pokasowały mi sie face, i musiałem niektóre odtwarzać ale nie obyło sie bez problemów...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by SCORPI

tak btw to nie wie ktoś jak usunąć te nie potrzebne move na tolbarze [co?]

 

 

Buahahahah Nie no wypas jak ty tego dokomnałes to nie wiem ale to dobre jest hehe , jaaaa , a nie mozna prawym myszki / menu / delete ?? jak tak nie mozna to nie iwem jak jeszcze

 

No chyba ze zrobisz sobie przeinstlowanie maxa , ale to pewnie ciebie wq jak cholera co nie hehe mnie tez by to wq hihih ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh...scorpi pewnie trzymales kopiowanie i nacisnoles na move :D:D...tez tak mialem a usuniecie jest banalne....wystarczy kliknac na : Customize potem Load Custo UI Scheme i wybrac np. DefaulUI czy jak w twoim wypadku darken czy jak to sie tam nazywa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SCORPI: pepek tej panienki powinien byc zdecydowanie wyzej - nieco ponad tym paskiem. Dziwne ze tego jeszcze nikt nie zauwazyl, teraz to on jest juz prawie na \"cipce\". W tym miejscu anatomicznie znajduja sie jelita i pecherz moczowy, a nie zoladek!

O tych butach to sie nie wypowiadam bo nie wiem czy to jakas prowokacja czy cóś?

W klazdym razie takie kulfony na nogach z pewnoscia nie dodaja jej uroku [no]

pozdr

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widze ze juz nie za fajnie :( zapowiadalo sie niezle ... ale tera jak to widze .... pepek ( juz o tym wspomniano ) ale widac tu jeszcze sporo innych zonkow .. takich jak naprzyklad rece i nad natulalne cycki z kosmosu .. ( przesadziles z tym wymaiarem ) no i taka jeszce osobista uwaga to to ze nie zawsze mnogosc elementow wzbogaca prace ... czasem trezba byc oszczednym w formie zeby nie przerosla tresc ... pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciekazazel14 - erm... nie przesadzaj, stary... kazdy ma swoj wlasny styl. Zycie pokazalo, ze SCORPI lubi duzo szczegolikow i innych pierdolek, i chwala mu za to! To jest akurat jego interpretacja zagadnienia. Tym bardziej, ze (odwolanie \'historyczne\') w czasach sredniowiecznych magowie, magiczki, nekromantki i inne takie dziwadla uwielbialy sie ubierac ekstrawagancko, obwieszac roznego rodzaju bizuteria, wisiorkami, malpimi czaszkami, szczurzymi penisami, krokodylimi zebami, itp, itd... :P No offence, stary, ale niebardzo wiem, o co Ci chodzi tutaj. :|

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Scorpi czasem widać że masz 14 lat... Co my poradzimy na to że ty chcesz tablet ? Mi sie poprostu wydaje że uznałeś ze konkurencja jest za silna... ale nie zawsze sie wygrywa.

A twoja praca jest super, momentami rewelacyjna, powinieneś pracować nad nią dalej, ja chętnie tu zaglądam ( inni też a swiadczy o tym te 5000 odwiedzin ). A to że ludzie zachwycają sie pracą sith_lorda czy conqa... cóż, życie to nie bajka. I nie zwalaj na myszke ! [wow]:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie powoli sie przyzwyczajam do myszki... zrobiłem połowy facjaty ale zajeło mi to dużo dużo dużó czasu, tabletem to by wyszło o wiele krucej :( a i nie długo bo za 16 będzie 15 a nie 14 [pokazal jezyk]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności