Skocz do zawartości

scena3d:Starocie


kamil3d

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to moja kolejna pracka-dla porównania tu jest stara wersja renderowana jakis czas temu na starym kompie a teraz gdy moge w koncu uzyc vraya eksperymentuje troche i powstalo cos podobnego - zapraszam do komentowania i wyrazania swoich opini - wiem ze jeszcze duzo pracy przede mna :) Pozdrawiam i zycze wszystkim SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

materiał to standard złoto z vraya(troche pozmieniane tylko glossines) z matlib'sów ale na diffuse dałem mix'a i dodałem tam mapę bmp patyny i to wymieszałem proceduralnym noisem :) tak jakos wyszło - pozdrawiam no i dodałem bumpa troszke z jednejgo bmp'ka:) a nozyczki nie do obcinania ale do odcinania tlenu tak jakby i swieczka gasnie ale knot zostaje caly :) Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za komentarze - rzeczywiscie troszke sie unosi - to jest swiecznik:) Ps: Ciesze sie ze material sie wam podoba bo zwykle mowiono mi ze scenak ok ale kiepsko oswietlona i slabe materialy - ale to bylo dlatego ze komp byl stary i nei dalo sie za duzo zrobic - ale teraz jakos daje rade choc i tak dosc dlugo rtzeba na efekt czekac:) Ale to cala przyjemnosc:) - pozdrawiam - kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako test materialow to wyszło bardzo dobrze;) Szczególnie mi się podoba podstawa świecznika - bardzo ładnie się zestawiły rysy i refleksy. Oświetlenie po prostu jest - ani złe ani wybitne. Shader złota najsłabiej wygląda wewnątrz tego.. hmm... kieliszka (?) po lewej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze w środku jest kiepsko - mogłem ustawic lepiej parametry rendera to by nie było artefaktów niepotrzebnych - ale to mi robiło 10godzinek i jakbym dał lepsze parametry to bym się nie doczekał konca renderingu. Dzięki za głosy równiez krytyki - takie są także wskazane:) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bardzo ładnie :) tlyko ujęcie mi się nie podoba, trochę ciaśniejszy kadr bym zrobił i może jakoś inaczej usatwił kamerę (żeby głębszego DoF'a zrobić i wydobyć pierwszy i drugi plan) ale materiały, światełko, bardzo fajnie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności