Skocz do zawartości

Living dead: Warrior of Death.


dawid

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 202
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Głowa jest świetna, taka ma być! Tylko ten tył trochę bardziej zaokrąglij :) Czacha również apetycznie wygląda :D Pomysł połączenia skóry i czaszki jest moim zdaniem bombowy! Nie moge się doczekać kolejnych screenów :)

Oby tak dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym etapie o samym projekcie trudno cokolwiek powiedzec. Natomiast widac ze tworca zaglada czasem do anatomii i to sie usmiecha. Czaszka jest bardzo dobra, tylko trzeba pamietac o malych roznicach w budowie. nigdy symmetri, bo to nie symetrycznosc daje najlepsze rezultaty. Dzisis... Sdam tu gadam o nie symetrycznosci.. a u mnie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy planujesz wypełniać czymś przestrzeń pomiędzy skórą a czaszką?

 

przydały bu się jakieś części porwanej skóry na lewej stronie i trochę \"mięcha\"...

 

aha i jescze wydaje mi się, że na kopule czaszki skóra przylega do kości o wiele modcniej...

 

tak pozatym to świetne modelowanie[piwo][rotfl2]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje dac nizej pepek :) ufam ze robiles go na pozadych referencjach wiec do proporcji sie nie czepiam choc w rekach jest cos niepokojacego jezeli zamiezasz go ubrac to nie baw sie niepotrzebnie przy ciele

PS. mowisz ze to bedzie wojownik a ma cialo nastolatka skiszonego przy kompie:)

sam trening takim 20kg mieczem napewno by z niego zrobil \"chardego\" zawodnika:)

napompuj go troche:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieczyk w między czasie (przepraszam bardzo ze jest ciemny ale nie chialo mi sie 2 raz renderowac bo dość dlugo to renderowało :) ) nie jest pewne ale to bedzie jego oręż. Nie jest pewne bo zastanawiałem się nad kataną jeszcze (albo i dwoma )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem jeszcze nad taką bronią co sie (o ile sie nie myle ) sejmitar nazywa, co wy na to, ( to jest broń gdzieś o długości 1,5 m i ma rękojeść niewiele krótszą od kilingi) postaram sie za mieścic szybko coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności