Skocz do zawartości

Z drugiej strony ekranu - AD 2005


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Moze jestes slawny, ale o tym nie wiesz? :D

 

Hehe. No wiesz - polowa szkoly chce mi nakopac, za to ze oblalem testy xD. Wyslalem JEDNEGO sms'a do kumpla z klasy po egzaminie, a za 10-15 min wiedzialo pol szkoly i doszlo do mnie [uwaga] 34 sms'y xD. Nie no - nie ide jutro do budy i bunkruje sie do nastepnego egzaminu [21-szy czerwca :P] xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, ja już 1,5 roku robie i nic ;) Straszny dół, przez studia nie mam czasu na te jazdy doszkalające i egzaminy... Do tego mam daleko niemiłosiernie do ośrodka no i egzaminy kosztują... Mam nadzieję że zrobię zanim skończę studia ;)

 

Powodzenia Knysha następnym razem, wierz mi, w pewnym wieku bez prawka jak bez ręki nogi i czego jeszcze chcesz :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGmakonts: latino lover :) albo Mexicano Pericolo :)

tweety: lords of the rings :)

 

A ja wrzucam jeszcze fotke, ktora moja Ewelinka zrobila swoim nowym aparatem (tzn. aparat juz nie jest nowy, ale fotka byla tylko gdzies na aparacie hehee)

Dalem juz tak duzo zdjec ze ludzie mnie powinni na ulicy rozpoznawac i mowic: to ten illy z max3d.pl, ten wielki grafik ;p;p;p

 

z10xj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż muszę podsumować...

 

Phantom, nie wiedziałem że z ciebie taki madafaka, ale coś więcej tam chyba tłuszczyku niż mięśni :>

AGmakonts, hmm... "you look like a Pedro" - taki cytacik mi na myśl przychodzi tylko ;)

Illy, już wiem jak w razie czego zmusić dziewczyne do depilacji w pewnych miejscach, chyba żeby chciała, żebym się zaplątał i już tam został...

Tweety, wyglądasz trochę jak seryjny morderca... w dodatku przypominasz aktora Raya Liotta, tak na moje krzywe oko przynajmniej

 

ok, z moich zdjęć można było się nabijać wcześniej więc kto nie zdążył niech teraz żałuje ;P

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phantom, masz racje ze nie wypada, przepraszam za moje zle maniery, nastepnym razem bede grzeczna. A tak wogle to jestem zbyt niesmiala zeby sie zdobyc na jakiekolwiek podrywy, czy to subtelne czy nie.

 

Altus mlody jestes, masz szczescie ze nie jestem pedofilka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności