Skocz do zawartości

Z drugiej strony ekranu - AD 2005


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

Nadszedł nowy rok i jak niektórzy zauważyli, nadszedł czas na odświeżenie wątku drugostronoekranowego.

 

Pamiętamy oczywiście, że po drugiej stronie siedzi też osoba z krwii i kości i ma uczucia i umie je przeżywać w taki czy inny sposób :) Ten wątek pewnie ma Nam o tym przypominac ;)

 

Podobnie jak w latach poprzednich zakładający zaczyna czyli:

Zamyślony Leru duma nad przyszłością forum i swoją niefotogenicznością.

 

Fotografia #1

Życzę miłego i częstego ujawiania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Leru się podretuszował ale czerwone oczęta zostały :) no chyba że to twój naturalny kolor.. ew. sygnał ostrzegawczy "bez kija nie podchodzić" ;)

darkelf : Koszulka jest bez znaczka! Jak się możesz w czymś takim pokazywać ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darkelf -> to co pokazałeś zupełnie się mija z moim wyobrażeniem dotyczącym Twojej osoby, co nie oznacza ze jest źle :P

Pionier -> dzięki hehe :D

Tweety -> sesje mnie czekają dopiero za pół roku ;)

Batou -> a fakt, dodałem "DOF`a". Ostatnio Marcin stwierdził, że awatar mam za delikatny więc musiałem nadrobić fotką ;). Ze studniówki to dopiero po 18 stycznia, a to jest ślub siostry. Pykałem fotki i jako bliski członek rodziny jak człowiek wyglądać musiałem. Jakby nie patrzeć - poprawne politycznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leander -> czasem zachodze w głowę skąd masz takie pomysły :), to oczywiście kolejny świetny. Również super, że się pokazałeś (mimo ze wielu z Nas Cię widziało, także i na żywo),

Co do mojej powagi - no patrz, a to tylko 2 miesiące upłynęły od naszego ostatniego widzenia (do momentu zrobienia fotki).

Czyżbyś dorzucając swoje zdjęcie chciał podkreślić nieubłagalność czasu (+moje spoważnienie oczywiście) ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Christian rozwaliłeś mnie :) rotfl :)

leander - zainspirowałeś mnie swoją fotką :)

asblaze- czy Twoje zdjęcie jest z imprezki którą wydałeś na cześć wygranej bitwy ? ;)

pozdrawiam

zdjecie.jpg

oto postępujący proces zdziadzienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności