Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Fiat 125 SPORT--> Concept


Bubu

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam nowy wątek nie kończąc jeszcze jednego, ale co tam :) Robie teraz też drugi samochodzik a mianowice "moją" koncepcje sportowej wersji Fiata 125 na podstawie fiata i BMW 320 SPORT(jak widać:). Już kideyś też "popsułem" fiata, ale pokusiłem się zrobić to drugi raz :) Narazie jest tyle ( i nie wiem kiedy będzie więcej-matura+drugi model+duuużo nauki=ogromny brak czasu :( Daje też siatke(wiem, że jest mizerna, ale lepiej jak narazie nie potrafie, są tam błędy których poprostu nie umiem rozwiązać i inne które postaram się poprawić ) Czas robienia tego co jest to około 4h. Prosiłbym o szczere komenty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość marcin_mocny

dokładnie wiem o co ci chodzi Bubu :-)

model tego bmw to wersja wyścigowa z lat 80tych uprzedniego wieku, więc co się dziwisz

że tu cię posądzają o wiochę jeżeli wiele osób piszących tu nawet nie pamięta tamtych czasów. A to jest jakby dzisiejsze wersje DTM i BTCC i SUPERV8 etc...

enywej mam nadzieję że uda ci się osiągnąć to co zamierzasz ;-)

aha fiat 125 sam jest jeszcze z lat 70tych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe lol. Teraz pewno wyszlo na to, ze jestem zawistny i dlatego tak napisalem, ze sie nadaje na wiejskituning.com. Do modelu Bubu nie mam nic, wrecz przeciwnie - podoba mi sie :). Wyjasniam, zeby pozniej nie bylo dalej jakis insynuacji na temat mojej wypowiedzi :). Sry za OT, Bubu :). Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhyhy ale jaja.. Dobre dobre. Siatka narazie gut ale jak mowi kome jeszcze duzo ciecia przed toba. A co do zderzaka to chyba mimo wszystko za duzy. Nie powinien chyba byc wyzszy niz dach, na bmw nie jest. A nawet jesli taki jest dobry, to i tak nie wyglada to ladnie.

 

Pozdraiwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Sikham powinno się przydać zważywszy nawet na to ,że trzeba będzie wykonać jakieś malowanie :) Dziś zrobiłem sobie kółeczka, opony są to slicki z 2 nacięciami po obwodzie oponki, felgi takie jak widać (miały być choć troszeczkę podobne do oryginału, acha i jak ktoś ma jakieś zdjątka takich felg to prosiłbym o podesłanie, albo adres stronki, albo może ktoś wie jak one się nazywają bo mi się wydaje, że to stare BBS ale nic nie znalazłem) No i zrobiłem jeszcze ten wlocik z tyłu, acha no i dziękuje wszystkim za komenty

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny kant. Szkoda, że takich nie montowali :( Mogło by być ciekawie na drogach ;) Ogólnie fajny concept! Fajne połączenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zamieszczam dalsze prace prowadzone nad fiatem (jak można to tak nazwać, bo zrobiłem malutko w sumie to prawie nic, jutro ostatni dzień poprawek i chyba pójdzi szybciej z fiatem i busikiem ) dorobiłem wydech i kawałek środka (ale i tak na tych renderkach go nie widać (no i jest jeszcze lakier tyle, że nie do tego modelu a do busika treniuje sobie lakierki i idąc za modą ;) próba zrobienia metaliku wygląda jak wygląda, ale jeszcze poznaje brazila, więc... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J/W Wydech powinien być z tyłu, czyli tak jak w każdym sportowym aucie :). Wracając do kolorków to zmniejszyłbym różnice między kolorem a flakes. Pozdrawiam
-->heh to co to jest na zdjątku które zamieściłem??? A co do kolorków to dzia za rade (tak jak mówiłem dopiero się ucze a one i tak są do BUSIKA) No to ten wydech zmienie bo mi też za bardzo nie podszedł :) Dziś wieczorem coś dorzuce bo już ze szkółką mam spokój (chyba ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem troszkę środka, ale muszę jeszcze poprawić bo troszeczkę kulawo i spojler tylny troszeczke odstaje ;) Zmieniłem troszeczkę felgi (na 99% już zostana) Zmiejszyłem też natarcie spoilerka.Aha no i tak wogóle dzięki za komenty :D. A to co mi z tego wszystkiego wyszło:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOON73 dzięki ale to już znalazłem :) I na wzór tych był robiony pierwszy wzór tycg felg. A co do skali to skalowałem je już chyba ze 20 razy i ten efekt jet najbardziej zadowalający. A chodzi mi o takie felgi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś troszeczkę zrobiłem (to co widać i wydech z tyłu, ale jeszcze nie usunołem tego z boku), atrape postaram się poprawić (jak nabiorę chęci bo już mnie ona dobija :( KOło (aw sumie to chyba tylko te "żeberka" też) no i nie patrzcie na materiały bo to wstępna faza ;) A juz wogóle nie patrzcie na materiał lamp ;D Miałem dać jeszcze renderek ze standardowym materiałkiem, ale juz nie miałem siły na to. Jutro może dorzuce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem troszkę materiał światełek (ale jak zwykle mój kochany brazilek wszystko pięknie mi policzył i wyszło gó......)wie ktoś może o co z tym chodzi (czarne kropy na grilu i czrne paski na przednim spojlerze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin_mocny

chyba teraz by były te koła, zwiększyłeś śrubę na środku-ok

ale coś ci szyba chyba nierówno idzie górna jej krawędź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh concepcik ladny ale samochod z takimi spojlerami o takie budowe raczej osiagów na toze nigdy dobrych by nie uzyskal i nieuzyska :) hehehe jeszcze ta marka :) , no co przygladam sie twojej pracy powoli ze powoli ale niemoge doczekac sie finalnego renderu choc auto samo w sobie nie jest ciekawe :). Czekam na wieksze updaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za posty :D Co do osiągów to.... a niech sobie ni osiąga ;) Zmniejszyłm te "kółka", ale dzis to ja tu tylko przelotem i małym pytankiem robić taką tam sateczke w bocznej szybie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności