Skocz do zawartości

pojazd 3d: Mustang


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Owszem ma swój urok. Ładnie tylko po co te fatalne podpisy (wywalić albo zrobić od nowa ;P ).

 

Pierwszy render lepiej by wyglądał w panoramie i bez tych... niezbyt ładnych napisów.

 

Drugi render ładny tylko zbyt mały sampling na masce daje bardzo brzydkie efekty.

 

Trójka źle wykadrowana i znów zbyt mały sampling. Do tego nieciekawa podłoga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa pracka, bardzo mi sie podoba. Lakier taki dziwny ale w tej formie w jakiej przedstawiles samochod to wcale nie przeszkadza. Naj bardziej mi nie pasuje ten kant na masce.

Btw. tak naprawde wyglada GTR czy sam wymysliles taki ksztalt przodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepnym razem wrzuce prace do ‘work in progress’ wiedzialem ze znajdzie sie duzo niedociagniec, niestety jestem len nie chcialem do niego wracac, aczkolwiek nie rozumiem co jest nie tak z podpisami?

Staralem sie zbudowac model zgodnie z prawdziwym, przy czym nie chcialem zuzyc duzej ilosci poly, zaledwie 59100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest źle z napisami ? Są za duże, zbyt nachalne i kiczowate. Takie jest moje zdanie. Praca bardzo fajna ale napisy niepotrzebnie odwracają uwagę. Po co się męczyłeś nad modelem skoro potem w 10min zrobiłeś mu mocną konkurencje w postaci kiczowatego podpisu? Zamiast podziwiać auto gapie się w wielkie jak woły litery podpisu. Mówię tu w szczególności o drugim renderze który uważam za najciekawszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie ale widac łączenia na masce a model nie jest idealny widac ze posklejany z kilkunastu czesci.dales duże specular i wszytsko ładnie sie swieci nawet nie równosci ale i tak fajne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja napisy nie do przyjecia, staraj sie urzywac prostych czcionek, jesli juz musisz(polecam np Futura, Arial, zawsze mozna cos znich wykrzesac).

 

Podoba mi sie render z sitka pokrywajca teksture, chociaz brakuje mi tego idealnego ujecia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

niejestem faworytem motoryzacji ale mustang ...to moje mazenie...a twoj model jest naprawde przemaawiajacy do odbiorcy...rewelacja...pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności