Skocz do zawartości

BITWA - Pojazd 3D: Ford GT90


polka dot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 299
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Eeee noooo ludki!!! :) Wolniej troszkę bo robicie błędy!!!!!!! To nie wyścigi!!! Nie lepiej byloby się bardziej przyłożyć, robić model dłużej i mieć wszystko dopięte na ostani guzik...??? Hmmm??? A chłopaki od Rhino coś w małym składzie... :( J

Ja na razie pozostaje w tyle bo wczoraj miałem poważną awarię... :( Dysk HDD podzedł z dymem... i zdanymi... :( a co za tym idzie... z modelem :

Robie wszystko od nowa :.( Ciekawe jak ja Was teraz dogonie...? Trzymajcie za mnie wszystko co tylko można!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym docieraniem do konca Bzyku masz racje ;) spowodowane to najczesciej wlasnie sprzetem.. a procek to duron ;)

 

obiecalem i trzymam sie tego ze jak bede mial dobry sprzet to pokoncze wszystko po kolei ;) najpierw alfe potem rosse i moze cos jeszcze ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może zdjęcia tej furki od góry?

Ale nie modelu tylko prawdziwego auta, bo prawdę mówiąc tak jak przy wlotach nie mam zielonego pojęcia jak tam właściwie lecą te krawędzie drzwi, a super by było jak by ktoś miał fotke na któryej widać tylą krawędź drzwi, był bym poprostu w siódmym niebie :-p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cześć ludziska!!! :) Jak już wsopminałem miałem problemik ze sprzętem :( I robie wszystko od początku dlatego proszę nie krzyczcie po mnie, że mało zrobiłem... ;) Powolutku czasu mi przybywa i będę ostro dawał czadu przy modelowaniu i będę intensywnie zamieszczał wyniki moich prac :) Dzisiaj troszkę przodu - może mało ale zacząłem modelować dzisiaj bo miałem trochę luzu :>

 

NIELOT007: ja Im pokaże jeszcze ;>>> Sie nie martw!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie ma wygranych ani przegranych - każdy tworzy wg swojego gustu i upodobania. Nie ma 2 takich samych siatek - każdy model jest wyjątkowy i z każdego można coś wynieść dla siebie... Zawsze można podglądnąć jakąś ciekawą metodę, itd., itp. Lubie mieć wszystko dopięte na ostatni guzik dlatego mogę nie mieć takiego tempa jak reszta uczestników, ale będę się starał jak tylko mogę żeby móc coś ciekawego pokazać.

 

KOME: no ślicznie Ci to wyszło :)

SLIM_SANDMAN: tutaj też "ja być" pod wrażeniem :)

CHRIS i CHUDY: chłopaki widzę, że łeb w łeb idziecie...

HINDUS: nie poddawaj się z tym Rhino!!! Próbuj, a dojdziesz do wprawy - pamiętaj "upór i cięzka praca" a wszystko się uda!!! Rozkazuje Ci zacząć to w Rhino od początku!!! ;> A spróbuj się poddać to Cię wszyscy znajdziemy i... no wiesz... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiktor - gratulacje bardzo dokladnie ;) potwierdzam tylko zdanie przedmowcow ;)

 

wlasnie wrocilem do domku, renderek sie zrobil (prawie 8h) wiec pokazuje wam ostateczna wersje MOJEGO od podstaw lakieru ;)

 

>>TUTAJ

 

hmm sa trzy bugi z przodu ale do dlatego ze do lakieru uzywalemwczesniejszego modelu, teraz bugow nie ma ;)

 

pozddrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kome nie przesadzaj bo cie znajde i w dupcz dostaniesz :-)

A tak poważnie to bardzo fajnie (moja dziewczyna też tak uważa), troche masz za ostre przejscie między przednią szybą a drzwiami, jest tam szczelina ale bryła dachu nie powinna mieć na niej krawędzi, widać to po odbiciu (ja też sie z tym męcze)

Tylko zastanawiam sie po co ci rendery z lakierem jak tyle roboty jeszcze przed Tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki KOME!!! Qrcze, fajne to masz... :) Lakierek taki, że mucha nie siada :>

Robie teraz nadkole i przód (wlocik mi fajnie wyszedł :> ) - jest z tym roboty... Ale o to chodzi! ;>

Tak ogólnie panowie... Robimy wnętrze czy pierdołami się nie zajmujemy??? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej za środek się nie bierzmy... Już wolę ten czas przeznaczyć na nową bitwę - w tym aucie jest za dużo "pierdołków" w środku... Szkoda czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm co do renderow z lakierem, jak jestem w szkole komp ma wystarczjaco duzo czasu zeby sobie policzyc a ze nie wiem co dac na tapete to moge wrzucic fordzika z wlasnym lakierkiem ;)

 

wiktor ja tam bede robil zarowno wnetrze jak i silnik ;)

 

slim co do szyby to wiem ze musze to poprawic, mam nadzieje ze jakos sobie z tym poradze :|

 

pozdrawiam ;)

 

ps. hura mam juz nowy dysk! ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--Chris-- wydaje mi sie ze masz cos nie tak z boczna szyba, plaska sie strasnie wydaje a chyba powinna byc dosc mocno wypuklas, poza tym super

kome no super; masz juz prawie gotową karose; chyba zostalem z tylu, ale nadgonie :P

Wiktor no dolaczam sie do przedmowcow, bardzo dokladnie i estetycznie

 

a co do wnętrza mysle ze sprobuje, bedzie moje pierwsze :D ale narazie karose musze skonczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--Chrisa--, bardzo fajnie ci idzie, kome spoko spoko, bedzie update, właśnie wróciłem z wieczornej rowerowej przejażdżki i siadam do kompa.

 

Kurcze też musze fotki tak jak wy wrzucać, będzie mniej klikania, tylko powiedzcie mi na jaki serwer wrzucacie, bo na darmowe konto www na wp chyba nie bardzo jest sęs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie marudze nie marudze poprostu nie chce zeby wygladalo ze sam robie cala bitwe ;)

a server to na lycosie (http://www.members.lycos.co.uk i http://www.lycos.co.uk)

 

btw bardzo fajnie ale z przodu troche krzywo jest

 

a ja swoimzwyczajem zrobilem z lakierem zeby zobaczyc jak sie odbicia ukladaja i chyba dobrze jest ;)

 

gt90%20-%20023.jpg

 

edit:

 

ma ktos pomysl jak te swiatla powinny w srodku wygladac? wiem tylko ze jest tam 6 diodopodobnych zarowek, a ze zdjec chyba wynika ze przed nimi znajduje sie szybka z bumpem.. (pionowe rowki)

 

gt90%20-%20024.jpg

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe zastanawiałem się jeszcze nad lampami, teraz męczę sie z wlotem powietrza.

A co do krzywizny mojego modlelu to pewnie chodzi ci o to że na łączeniu elementów tam gdzie powinny być kanty jest zbyt na okragło, ale to się poprawi.

 

Kiedyś miałem konto na lycos, musze poszukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się przyglądam tej bitwie i nie ukrywam, że byłeś moim faworytem od początku Kome, aż muszę się doczepić do czegoś ;) przednie światła (te koło wlotu) oraz wlot są strasznie zaokraglone, a z tego co widziałem na zdjęciach powinny być deczko bardziej kanciaste... ja wiem, że w takich miejscach zagęszczanie siatki może troche narobić burdelu, ale przecież jaki to dla ciebie problem :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!!! Wróciłem niedawno z budy i zrobiłem "co nieco" :) Mam nadzieję, że się wam spodoba...!!! :> Muszę wprowadzić jeszcze malutkie poprawki i będzie "git" ;>

P.S.

Ale Wy pędzicie z tymi modelami... Ile u Was trwa doba...??? Bo u mnie 24h, a widząc Wsze tempo to dochodze do wniosku, że macie wymiar czasu 48h... ;> Nie ścpicie czy co...? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że dobrze jest :-)

Ja posiedziałem troche nad tyłem, zrobiłem też wlot powietrza ale wyskoczył mi komunikat na myśl o którym jeszcze mnie trzepie, no i nie mam wlotu, jak mi przejdzie to go zrobie.

A narazie renderek tyłu, co o tym sądzicie?

Bo mi coś ze skrzydłem nie pasuje, właściwie to nie bardzo wiem jaki ma mieć przekrój, więc znowu improwizowałem :-)

6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SLIM no "pikne" to masz :) Zrób skrzydło w pozycji otwartej to się nie będziesz musiał męczyć z jego układaniem i myśleniem "...jak to ma być...". Nie bądźmy aż tak drobiazgowi ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności