Skocz do zawartości

BITWA - Pojazd 3D: Ford GT90


polka dot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 299
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dawno nic nie pokazywałem bo nie było czego pokazywać, jestem na takim etapie jak widać z fordem, po mału do przodu

 

tak prawde mówiąc to nie wiem gdzie jest krzywo bo pojechałem do domu a tu monitor mam na którym prawie nic nie widać, to jest monitor do tekstu tylko :D

a więc komentujcie, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się tu zaczęło dziać :)

Żebyście nie myśleli ze zrezygnowałem - robiłem cały czas, ale jakoś nie znalazłem chwili aby wrzucić postępy.

Chudy - dobrze, że jednak się nie poddałeś!

 

Mój updacik:

gt17.jpg

Jak będe miał czas to rozpisze się co i jak :) (nie zwracajcie uwagi na kropki na szybach)

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris no mi sie tez wydaje ze twoj przod jest po prostu za bardzo wypukly; powinien byc tylko lekko zaokraglony;

kome no swiatla troche wygladaja jakby ktos naklejke dal na karoserie, ale ci nie pomoge bo jestem strasznie slaby w teksturach

 

wydaje mi sie tez ze macie za plaskie drzwi; tzn u was sa calkiem plaskie a powinny byc lekko zaokraglone (przynajmniej mi sie tak wydaje)

 

a tak poza tym chlopaki modeliki pierwsza klasa

 

nielot hmmmmmmmmm grubosc bedzie jak tylko skoncze tyl modelowac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrkrzysiek - koncept felgi to już nie nasz interes :P Modelujemy wszystko tak, aby było jak najwierniejsze oryginałowi. Wrazie czego wyślij zażalenie do Forda :D

 

Kome - Świetnie Cię rozumiem... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo szkoda ze tak dawno zczailem ta mini-bitwe bo sam bym sie pokusil -choc samochod to raczej niefartowny wybraliscie :P- a propos tego buga przy swiatelku to ja bym chetnie zobaczyl jak sie tam wasze siateczki rozkladaja bo to pewnie sprawka paru linii :) ....qrcze jak tylko sie gdzies z kompem zainstaluje to zaczne dlubac bo tak nei moze byc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności