Skocz do zawartości

BITWA - Pojazd 3D: Ford GT90


polka dot

Rekomendowane odpowiedzi

wiem wiem dzieki ;) ale musze skolowac jakies ladne hdri nieba. NO I PRZEDEWSZYSTKIM SKONCZYC MODEL ;>

 

edit:

w zwiazku z brakiem ramu w maxie zabardzo nie poszaleje za to zaczynam kariere z rhino i planuje zrobic w nim felge. oto pierwsza czesc:

 

felga1.JPG

 

swietny program :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 299
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nikt mi nie pomoze? ;) sprobowalem robiac mesha no i 3ds ale w maxie zauwazylem cos dziwnego - obiekt to jedno, a fillety to drugie :|

 

aha i gdzie w opcjach poprawia sie jakosc samego mesha w rhino? chodzi mi o wyswietlanie ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no slim bardzo fajnie; obrazek juz jest a nie bylo wczesniej

kome fajna ta twoja fela;

nie wrzucam nic na razie bo to co zrobilem ostatnio to same poprawki w sumie i kawalek tylu, jak bedzie cos wiecej to wtedy pokaze;

pozdro; sesja zakonczona; mam ferie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Chudy, wiem że przez chwile bo jakoś nie moge zapamiątać adresu lycos, zawsze zapomne albo walne literówke :-P

 

PS:

nie robie już tak szybko bo pracę znalazłem :-)

 

edit:

Ma ktoś może bierznik oponki tego autka, bo mam ochotę zrobić kółko, a nie mam wzoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nareszcie sobie ktos przypomnial :D od dzisiaj jade na lepszym sprzecie wiec do Was dolacze ale pooki co to sie ucze historii :| moze dzisiaj uda mi sie cos dac..

 

a co do bieznika to bardzo ciekawy jest, jak zrobie to zgapicie ;) nie moge wrzucic bo mam w gazecie

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bierznika to właśnie wiem że jest na nim napis GT90, bo kiedyś widziałem na relacji z salonu, ale ciężko jest zrobić z pamięci, jak jeszcze to z 5 lattemu było.

Ja dzisiaj już nie pomodeluje, musze się wyspać przed robotą.

Widziałem kome że masz już pomysł na scenke, ja miałem troche przerwy i musze powiedzieć że też cos wymyśliłem, ale żeby to zrealizować musze się niźle podszkolić :-p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym bieżnikiem to tak jak mówisz ;) moze narysuje wam w 2d jakas podpowiedz

 

a ja nic nie dalem bo sie dalej ucze :

 

heheh moja scenka.. to byla tylko propozycja i nie wiem czy bede ją dalej rozwijal, zobaczymy co czas pokaze ;)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki :)

Inespew - Chodzi ci o za dużą szparę pomiędzy karoserią a framugami szyb? - jeśli tak to Ci przyznaje rację i niedługo poprawie. A jeśli masz na myśli coś innego to wytłumacz bom niekumaty :D

 

Update:

gt16.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde ;] nie podoba mi sie Chris ta bryka ;]

 

jakos tak nie wiem czy to wina tego lakietu ale wyglada jak by napęczniał jak pączek ;]

 

ale i tak modelling swietny ... poproacuj nad tym lakierem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kome - Załatwiłem to teksturą bo nawet na zdjęciach to wygląda dosyć płasko, więc nie widze potrzeby zbędnego modelingu.

Marcin - Nie każdemu da sie dogodzić :) A tak poważnie, to tylko lakier przejściowy - bawie się, aby nie zanudzić się samym modelingiem.

A pozatym napewno ten lakier by wyglądał inaczej jakby miało co się w nim odbijać :)

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja wrzuce 'cos' korzystajac z tego ze na chwile mam neta. nic w sumie nie zrobilem tyle ze dodalem te nieszczesne felgi i bylejakie opony, we wnetrzu zrobilem fotele ale nie bede ich pokazywal ani wnetrza bo nie ma sie czym chwalic ;> wiec zebyscie nie zapomnieli o bitwie macie to:

 

gt90---039.jpg

 

pozdrawiam ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle w sprawe samochodów pokazałeś klase, szkoda tylko ze przyszło ci robić na takim słabiutkim sprzęcie ;) im lepszy tym częstsze updaty tak myśle ;) ale jak powiedział ktoś mądry - dobry komputer nie robi grafika lapszym :P tylko szybszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wieeem sikham ;) tylnia bedzie glebsza poprostu jeszcze w rhino nie zrobilem ;> a co do zaznaczonych bugow:

1 - tego cycka kolo wlotu zrobie ostrzejszego

2 - wglebienie na dole tak samo jak listwa boczna i wlot z boku - nie wiem o co chodzi :E

3 - z tym kolo lusterka.. mam taki sam problem jak w szybie - jak robie rowek to znika mi zaokraglenie tylko robia sie ostre kanty :( niby zwiekszalem ilosc edgow ale nie pomaga wie ktos jak to rozwiazac?

 

pozdrawiam

 

i dzieki za komenty ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności