Skocz do zawartości

Pojazd 3d -40mm AA Gun


Traq

Rekomendowane odpowiedzi

Jako trening postanowiłem zrobić jakiś modelik , wybór padł na działo przeciw lotnicze (40mm Anti-Aircraft Gun - Canadian produced C Mk 1 on platform C Mark 2 – Bofors) Nad modelikiem spędziłem około 18 h. Jest jeszcze kilka rzeczy do poprawy , musze dodać więcej detali , oraz dokończyć tył platformy. Ogólnie ukończyłem jakieś 80 % modelu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W przerwach w nauce skrobłem trochę modeliku :) Jest już praktycznie skończony , przewiduje jeszcze tylko kilka korekt np. koła. Jutro spróbuje pobawić się jakimiś teksturkami... albo pojutrze , jutro raczej nie bende miał czasu :) Może w ferie sprubuje jakąś scene z tego zrobić... zobaczymy :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wasze komentarze :) właśnie wróciłem ze szkoły i zaczynam przerabiać tutki na temat tekstur , jestem w tym narazie raczej zieloniutki ale mam nadziej że szybko załapie co i jak... :D postaram sie wrzucić coś jeszcze w tym tygodniu...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś miałem chwile wolnego czasu wiec potestowałe z mapowaniem,teksturami... wyszło jak wyszło :] myśle że tekstura przednieg pancerza jest już dobra , w przeciwieństwie do innych rzeczy ;D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako trening postanowiłem zrobić jakiś modelik....

 

:) ja juz mam taki trenig za soba i powiem Ci ze duzo mi dal wiec staraj sie jak mozesz i robi nie tylko model/textury ale i scenografie. Wierz mi ze bardzo duzo sie nauczysz...

 

Modelek jest bardzo ladny, textury na razie do poprawy.

 

Powodzenia i pozdrawiam

Pionier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no model jest zajefajny ;] bardzo mi sie podoba! ale texturki tak niezabardzo; nie ma brudy, rdzy itp takie szczegulow dzieki ktorym model staje sie bardziej realny! a pozatym realizm kryje sie w niedoskonalosci! powodzenia

pozdroV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Koła są zupełnie inne niż na fotkach, które dałeś do porównania

- ponieważ te na fotkach są tylko dane po to aby to na czymś stało...(chyba:P) a normalnie były montowane większe koła...:) http://www.btinternet.com/~ian.a.paterson/Equipment/Artillery/Bofors_AA.gif

 

Pionier masz racje co do tego treningu.Już bardzo wiele się nauczyłem... choćby np. trochę photoshopa :D

 

tekstury są naprawdę złe teraz dopiero to widzę :D postaram się jeszcze dziś coś wrzucić...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal jestem za tym, że powinno być matowo. dorób jakieś brudy w zagłębieniach.

i wydaje mi się, że kolor nadal za mało zgniły.

może daj inne tło, bardziej neutralne (białe, janoszare).

pozdr. badyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym w tak krotkim czasie czegoś takiego nie rozwalił!!! prędzej pogłubił bym sie w szczegółach...

 

Powiedzcie czy to normlalne taki model a takim czas?? przeciez tam jest zajeb*** duzo szczegołow... a moze to tylko tak fajnie wygląda ;] :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym w tak krótkim czasie czegoś takiego nie rozwalił!!! prędzej pogłubił bym sie w szczegółach...

 

poprostu pracuj :], staraj sie modelować na początku jakieś proste rzeczy , z duża ilością szczegółów... a zobaczysz że z czasem będzie ci to szło coraz szybciej i zgrabniej :>

 

nałożyłem taka teksturę na górę , nie wiem czy jest zła czy dobra... jusz prawie nic na oczy nie widze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czegoś nie rozumiem. dlaczego kanty są tak wytarte? przecież nikt się o nie ociera parę godzin dziennie, armata nie porusza się zazwyczaj za szybko więc i pęd powietrza odpada... na samolotach owszem, ale na armacie?

wydaje mi się, że lakier powinien być w miarę nienaruszony (ewentualnie jakiś odprysk jak się komuś omsknął śrubokręt), ale przebarwiony i upaćkany zaschniętym błockiem w szczelinkach i zagłębiniach. to tyle ode mnie, powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności