Skocz do zawartości

Pojazd 3D: PzKpfW E-100


-=S3B=-

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Ten czolg to moj projekt na zaliczenie semestru grafiki na mojej uczelni. Powstal z blueprintow dostarczonych przez wykladowce. Model nie jest w pelni zgodny z oryginalem (gdyz ten nigdy ponoc nie ujrzal swiatla dziennego). Chodzi mi tu o dodatki typu beczki z tylu oraz inne gadzety. Model powstal z mysla o kompozycji stylizowanej na zdjecie z tamtych czasow.

 

Czas ktory poswiecilem na ta pracke to w sumie okolo 12h.

 

modelowalem w 3Ds Max6

rendering w V-ray

postprodukcja w Photoshopie

 

z gory dziekuje za komentaze!

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dziekuje wszystkim za komentarze.

 

kome: teksturka faktycznie jest prosta jak drut, jednak chcialem pracke skonczyc w mozliwie najkrotszym czasie, a po testach z kompozycja doszedlem do wniosku, ze nie ma sensu rzezbic detali bo i tak ich nie bedzie widac.

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnei wygloda jak jakis cartoonowy czolg O_o chyba jakies proporcje sa zchrzanione.. no nie wiem jakios tak dziwnie to wygloda O_o model dobry ale nie uwieze ze taki mial jezdizc;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o efekt koncowy to jest naprawde dobry jak na uzyte w nim texturki ale nie zgadzam sie z tworco bo wydaje mi sie ze to wlasnie ich brak zuca sie w oczy co potwierdzil kome, wiec jesli moge dacj jakikolwiek komentarz to odnosnie texturowania ktore jest poprostu slabe... :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rendering nie trwal dlugo, mysle ze cos w granicach 30 minut.

 

Jesli chodzi o teksturke to postaram sie jeszcze z nia powalczyc jak znajde chwile. Obecnie zaczalem prace nad projektem ktory jest w tej chwili priorytetem.

 

Jeszcze raz dziekuje za komentarze.

 

Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności