Jump to content
bojar

Zapomniane miejsca: "Mogiła"

Recommended Posts

Witam bardzo serdecznie !! To moja pierwsza bitwa !! Postaram się dać z siebie wszystko aby przelać wizję na fajną prackę. Czytałem forum i wpadł mi do głowy pomysł na miejsce z środku cienego lasu, gdzie stoji zapomniana i zniszczona mogiła, bez nazwy, bez daty.

Tylko drzewo wie i pamieta losy zmarłych. Jest smutne jak cały las. Historia, która sie zdarzyła pozostawiła swe piętno na pobliskjej przyrodzie. Nikt już nie pamieta co się tam stało ... Klimat posępny plus mała niespodzianka ale nie wiem jeszcze jakt to będzie się działo w trakcie pracy :). Proszę o krytyczne uwagi. Zabieram się do pracy i mam nadzieje, że niedługo coś wyskrobie :) pozdrówka

witam w Bitwie i życzę powodzenia, witam również na forum :)

Widziałem kiedyś takie drzewko w necie ale lepsze :)

Poszukałem tutoriali pluginów ale znalazłem tylko ten

http://www.max3d.pl/tutoriale/kurs50/tree1pl.htm

jest spoko ale dla takiego efektu trzeba dużo pracy

drzewko zrobiłem tak ściągnołem kiedyś darmowe drzewka takie z badziewnymi gałęziami i porawiłem je wzorując się na tym tutorialku dodałem szczypte meshsmootha i włala :)

teraz pracuje nad lasem ... pozdrówka

Witam obecnie pracuje nad materiałami na chwilę obecną pracuje nad mokrym, mrocznym, posępnym i tajemniczym klimatem nocą po deszczu przy swietle księżyca w pełni. Pozdrówka :)

chyba za bardzo oswietlone od przodu, skoro ksiezyc jest z tylu, i drzewo nie ma cienia.

no fakt nad światłami trzeba jeszcze spoo popracować tymczasem dodałem mogiłe w ramionach smutnego drzewka narazie bez texturek. Praca wre :)

Guest Bad Moon

Jeden z moich faworytów pod warunkiem, że właśnie popracujesz nad materiałami

Witam wreszcie zrobiłam pare detali :) Teraz pracuje nad drzewem i światłem prosze o komentarze i krytyczne uwagi ;) oraz dobre rady :) Dzięki i pozdrówka !!

heloł, drzewo i gałęzie powinny być bardziej oświetlone od strony księżyca. Wiesz, tak jak podczas pełni. Trochę mi brakuje cieni od tego drzewa.pozdrawiam

tak jak wyzej, i moglbys sprobowac dac lekki glow na galezie oswietlone od ksiezyca (nie wiem jak by to wygladalo, ale wydaje mi sie ze dobrze).

hej,

na miniaturce jest swietny klimat :)

Drzewo (na pic'u golego modelu) jest calkiem niezle, ale w scenie z tymi materialami nie podoba mi sie :( Tlo ladne, ale oswietlenie lezy. Materialy tez. Ale to przeciez dopiero poczatek :)

powodzenia

Witam bardzo serdecznie i dziekuje za uwagi poprawiłem materiałki i światło .

Proszę bardzo o uwagi . Tu są 4 wersje pracki :) . Powiedzcie która najlepsza i co w niej poprawić. Pozdrawiam i miłego wybierania :)

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy