Skocz do zawartości

Pojazd3d: Bugatti Veyron


Rekomendowane odpowiedzi

Miałem tego nie zamieszczać ale co mi tam, krytyka zawsze się przyda.

No więc: Bugatti Veyron, czas robienia jak na mnie ekspresowy (8dni +1 na renderowanie) co chyba widać w niektórych niedoróbkach... Troche słaby sampling ale już nie mam kiedy tego drugi raz wyrenderować, głównym celem przy tym modelu było jak najszybsze go skończenie ;)

veyronr2.jpg

 

veyronr3.jpg

 

veyronr4.jpg

 

veyronr5.jpg

 

veyronr6.jpg

 

veyronr7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no i spoko jest ;] mi sie navet podoba tylko tak dziwniewyglada ten wlot powietrza; taki wydaje mi sie zabardzo wysuniety do przodu ale to moze tylko takie wrazenie. ogolem jest fajnie;]

pozdro V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx :) model na podstawie hmm blueprintów i zdjęć... (blueprinty z wersji koncepcyjnej a wersja produkcyjna troszke się różni miejscami). Model i render w 3dsmax7/mental ray.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ogolnie ladnie nawet bardzo gladko ale no wlasnie :) atrapa przez zlą konstrukcje zepsula sie maska :( ten kancik na masce powinien zniknąc tuz przed atrapą choc nawet nie wiem jak to opisac ale jest zle i tyle a dwa felgi hym odrazu co mi sie rzucilo w oko to grubosc ramion troszke przesadziles z ich odchudzeniem :D ja rozumiem ze walczyli o kazdy kilogram ale te felgi przy takiej mocy nie przejechaly by kilometra nawet :P az musialem zobaczyc na zdjecia i widac ze ramie jest przynajmniej 2 razy grubsze a pozatym inaczej calkowicie laczy sie z pierscieniem zewnetrznym poprostu jak w normalnych felgach...

 

ale jak na poly to i tak bardzo ladnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać że tempo ekspresowe i model bardzo dobry....ale materiały leżą...lakier jest bardzo kiepski, atrapa szpeci....mogłeś trochę dłużej posiedzieć nad tym.

AA na pewno źle ustawiony.

Aż się przykro robi jak się widzi dobry model tak zepsuty przez złe materiały :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komentarze;

model robiłem w poly oczywiście; w samochody w maksie bawię się gdzieś od czerwca 2003; mrkrzysiek: mogłeś widzieć już gdzieś indziej ten model, to ten sam i oba są mojego autorstwa :>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności